Yalan Dünya 51. Bölüm Fragmanı, İZLE, 13 Mayıs Pazartesi & Yalan dünya Resimleri, Kamera Arkası Fotoğrafları

Yalan Dünya son bölüm fragmanı yayınlandı. Yalan Dünya'da bu hafta neler olacak. Yalan Dünya'da bu neler yaşanacak.Bu hafta Yalan dünya 51.bölümü ile 13 mayıs 2013 pazartesi.

Yalan Dünya 51. bölümde neler yaşanacak? Yalan Dünya yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

Yalan Dünya 51. Bölüm yayın tarihi 13 Mayıs 2012

YALAN DÜNYA TWITTER YORUMLARI

iskender baydar ‏@iskenderbaydar 15 sa
Bu maçın yorumcusu Gürcan Bilgiç yerine Yalan Dünya'dan Vasfiye Teyze olmalıydı!!

Kaan Yetişoğlu ‏@KaanYetisoglu 6 Mayıs
Survivor ile Yalan Dünya'nın aynı gün olması çok kötü oluyor ya ben hangisini izliycem şimdi ?

Yunus Günçe ‏@yunusgunce 4 Mayıs
Kıvanç ve "yalan dünya" konusunda çok ciddiyim ben.

Replikler ‏@filmrepligi 17 Nisan
"Zaten hayal kırıklığı olmasa hayat tam bir komedi." (Yalan Dünya)

Kürşad Kaygısız ♛ ‏@KURSADKAYGISIZ 1 sa
Leyla ile mecnun,İşler güçler,Yalan dünya bu diziler iyidir iyi

Yalan Dünya'da geçen hafta ne olmuştu?

Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya giriyor. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması ise en zoru.

Buna göre; Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacak. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracak. Ayağının sakatlığı yüzünden bunalımda olan Selahattin, Orçun ile iddiaya girer. Üç aşamadan oluşan iddianın son aşaması en zorudur. Vasfiye’nin iğneleyeci laflarına, 10 dakika gözü yaşarmadan dayanan iddianın galibi olacaktır. Kaybeden ise eşek tıraşı yaptıracaktır. Zerrin’in ailesi ile tanışmak isteyen Bünyamin, ona çok pahalı bir yüzük alır. Zerrin yüzüğe çok sevinir. Çünkü bu yüzük sayesinde borçlarının bir kısmını kapatabilecektir.

Bu konuda da Tülay’ın yardımına başvurur. Nurhayat, flört ettiği Emir’in arkadaşlarına kendini sevdirmek için bir dizi aktivite düzenler. Sete ziyarete gelir ve sonrasında tüm ekibi yemeğe davet eder. Ancak Nurhayat gerçek duygularını gizleyip, aklına gelen kötü laflar yerine, onlara iltifat ettikçe dili şişmeye ve fenalaşmaya başlar. Zerrin’in yüzüğü kaybettiğini öğrenen Bünyamin yenisini almaya, Tülay’ın yüzüğü sattığı İstiklal’deki kuyumcuya gider.

Zerrin ve hırsızlıkla suçlanan Tülay, yüzüğü geri almak için kuyumcuya giderler. Ancak kurnaz kuyumcu yüzüğü iki katı fiyatına onlara geri satmaya kalkar. Deniz ise, Nurhayat’ın kendi arkadaşları ile gezip tozmasına çok bozulur. Onlara Nurhayat’ın gerçek yüzünü göstermeye karar verir. Yüzüğü geri almak isteyen Zerrin, aradaki farkı ödemek için ek işte çalmak zorunda kalır. Yaşlı ve zengin bir dedeye gece bakıcılık yapacak olan Zerrin’in aklına yine bir cinlik gelir. Yaşlı dedeyi Bünyamin’e kendi dedesi olarak tanıştırır. Hem para kazanacak hem de aristokrat ailesini merak eden Bünyamin’in baskısından kurtulacaktır. Ancak bir taşla iki kuş vurmayı hedefleyen Zerrin’in planları, dedenin ani ölümü ile beklenmedik, üstelik de feci bir şekilde karışır.

Gürse Birsel'in hem oyunculuğunu yaptığı hem de senaristliğini yaptığı Yalan Dünya'yı 50. yeni bölümünde de yine kahkahalar içinde izleyeceksiniz. Yalan Dünya'nın 50.bölüm fragamanında geçenler şunlar:

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi kahkaha tufanı Yalan Dünya 50.bölümünde de sevenlerini gülmekten gözlerinden yaş gelecek. Merakla beklenen Yalan Dünyanın yeni bölümünde neler mi yaşanıyor, bizde merak ediyoruz.

Şeymuz paraya sıkışınca yan daireyi satmaya karar verir. Doğal olarak bunun sonucunda Denizler'ide telaş saracaktır. Selehattin yine vukuatlara imza atar. İyileşmeye başlamıştır ve fizyoterapi alması gerekmektedir. Ancak almak istemez fakat bu konuda ona yardımcı olacak doktor hanımı görünce fikri değişiverir. Olanlar Vasfiye teyzenin dikkatinden kaçmaz ve herkezi doktora karşı kışkırtmaya çalışır.

Orçun ise Eylem'den ayrıldığı için bunalımdadır. Yine bir işler çevirmek üzeredir ve herkesten para koparmaya çalışır. Gülistan kışkırtmalar sonucunda Orçun'un uyuşturucu kullandığına dair şüphelere kapılır. Evin satışa çıkarılmasından rahatsız olmayan tek kişi Bora, Şehmuz'la beraber müşterilere evi gezdirir. Bi işler çevirdiği anlaşılmaktadır.

Bu arada Gülistan, Orçun'un Eylem ile olan barışma ihtimalini gözden geçirir ve önlem almaya başlar. Bora'nın gezdirdiği müşterilerden hiçbiri evi satın almaz. Bora'nın planı işlemektedir ancak Şehmuz eve müşteri bulduğunu söyleyince işler değişir. Acaba bu süpriz ev sahibi kimdir. izleyip göreceğiz.

Yalan Dünya oyuncu kadrosu:
Altan ErkekliŞehmuz Kocabaş
Füsun DemirelServet Kocabaş
Beyazıt ÖztürkRıza Kocabaş
Hasibe ErenGülistan Kocabaş Çakaler
Gülse BirselDeniz Alsancak
Olgun ŞimşekSelahattin Çakaler & Ahmet Çakaler
Sarp ApakEmir Danışman
Öner ErkanBora Alsancak
Nihal YalçınAçılay Tan
Bartu KüçükçağlayanOrçun Çakaler

Yalan dünya dizisi 50.bölümü ile 6 mayıs 2013 pazartesi akşamı kanal D'de olacak. Yalan Dünya dizisi fragmanlarını, kamera arkası fotorğaflarını ve diziden komik sahneleri sitemizden takip edebilirsiniz. 

 Korsan film satışı yapan Zerrin ise; 'koskoca Emek Sineması gitti. Hangi emeği korumaktan bahsediyorsun? ' diye yanıt verdi.

İşte o sahne...

Yalan Dünya Genel Konusu:

Kocabas Ailesi’nin otoriter babasi Sehmuz ve evin titiz hanimi Servet, ayni evde damadi Selahattin, kizi Gülistan, torunu Orçun ve bekar oglu Riza'yla beraber oturmaktadir. Antakya’dan Cihangir’e tasinan Kocabas Ailesi geleneklerine bagli olan babalari Sehmuz'un hakimiyeti altindalardir. Damat Selahattin, karisi Gülistan’a hiç bagli degildir; üstelik onu pavyonda tanistigi Tülay'la aldatmaktadir. Evin tek oglu olan Riza, hiç sevmedigi Nurhayat'la ailesinin baskisi ile nisanlanmistir. Ancak bu duruma daha fazla katlanamaz ve Nurhayat’tan ayrilma karari alir. Bu karar Kocabaslar için yikim olur. Aile, Riza ve Nurhayat’in aralarini düzeltmek için hepberaber seferber olurlar.

Bu olaylar olurken bütün ailenin yasamini degistirecek bambaska bir gelisme yasanir. Deniz, yaninda kardesi Bora'yla beraber, bir dizide 1 bölüm konuk oyunculuk yapmak için Izmir’den Istanbul’a gelir. Senelerdir aradigi firsati bulamayan Deniz’in hiç beklemedigi bir anda sansi döner. Dizinin aktrisi sette olay çikarip isi birakir.

Bir anda bölüm oyunculugundan bas role terfi eden Deniz, Istanbul’da ev arayisina girer. Setteki diger bir oyuncu Açilay da ev aramaktadir ve Deniz’e ev arkadasi olmayi teklif eder. Sehmuz da Riza’ya kizar ve Nurhayat'la evlendirdikten sonra oturmasini planladigi yan daireyi kiraya vermeye karar verir. Herkes bu daireyi tutmak üzere harekete geçer. Damat Selahattin o dairede metresi Tülay’i oturtmayi planlarken, büyük bir tesadüf neticesi Deniz ve Açilay da ayni eve talip olurlar. Ancak Sehmuz Bey evi sadece ailelere kiralamaktadir. Daireyi çok isteyen Deniz, Açilay ve Bora’nin akillarina bir plan gelir. Plan ise yarar, Sehmuz'u ikna edip evi tutarlar. Ancak ilk basta yolunda giden isler kisa bir süre sonra kontrolden çikarlar.

Hayali suya düsen Selahattin, Denizler'i evden attirmanin yolunu ararken, evin baskasina kiralandigini duyan Tülay, Kocabaslar’in evine baskin yapar. Bu sirada Deniz ve Açilay’i TV'de gören Sehmuz kandirildigini anlar ve ortalik karisir. Üstelik Riza'yla Deniz arasinda da yeni bir ask filizlenmektedir.
 


YORUMLAR