Yalan Dünya 1 Nisan Pazartesi 46. Bölüm fragmanı & Setten en son fotoğraflar

(1 Nisan 2013) Kanal D ekranlarının komik dizisi Yalan Dünya 1 Nisan 2013 pazartesi akşamı 46. bölüm ile izleyenleri ile buluşacak. & Kamera Arkası Fotoğrafları

Yalan Dünya 46. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

“Ben Bilmem Eşim Bilir"de Yalan Dünya fırtınası esti.

Yalan Dünya 45.bölüm konusu.

Her bölümünde otomobil veren yarışmaya katılmak isteyen Bora (Öner Erkan), kendine eş olarak Tülay’ı (İrem Sak) seçer. Selahattin’den de (Olgun Şimşek), Tülay’ın yalandan eşi olması için izin alır. Ancak iş yarışmaya geldiğinde hem Bora hem de Tülay, büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Rakip çiftlerden biri de Selahattin ev Gülistan’dır (Hasibe Eren). İki çift arasında gergin anlar yaşanırken, Bora ve Selahattin otomobil için topuklu ayakkabı ile koşmaya çalışır. Gülistan ve Tülay ise penaltı atıp, acı biber yemek zorunda kalırlar. Yarışmanın finalinde ise beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Hayli renkli geçen çekimlerde oyuncular “Ben Bilmem Eşim Bilir” stüdyosunda, sempatik sunucu İlker Ayrık’la hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler. Öner Erkan en çok topuklu ayakkabı oyununda, Hasibe Eren ve İrem Sak ise penaltı atışlarında zorlandı.

Yalan Dünya 45. Bölüm fragmanı

Yalan Dünya Genel Konusu:

Kocabas Ailesi’nin otoriter babasi Sehmuz ve evin titiz hanimi Servet, ayni evde damadi Selahattin, kizi Gülistan, torunu Orçun ve bekar oglu Riza'yla beraber oturmaktadir.

Antakya’dan Cihangir’e tasinan Kocabas Ailesi geleneklerine bagli olan babalari Sehmuz'un hakimiyeti altindalardir. Damat Selahattin, karisi Gülistan’a hiç bagli degildir; üstelik onu pavyonda tanistigi Tülay'la aldatmaktadir. Evin tek oglu olan Riza, hiç sevmedigi Nurhayat'la ailesinin baskisi ile nisanlanmistir. Ancak bu duruma daha fazla katlanamaz ve Nurhayat’tan ayrilma karari alir. Bu karar Kocabaslar için yikim olur. Aile, Riza ve Nurhayat’in aralarini düzeltmek için seferber olur.

Bu olaylar yasanirken bütün ailenin yasamini degistirecek bambaska bir gelisme yasanir. Deniz, yaninda kardesi Bora'yla beraber, bir dizide 1 bölüm konuk oyunculuk yapmak için Izmir’den Istanbul’a gelir. Senelerdir aradigi firsati bulamayan Deniz’in hiç beklemedigi bir anda sansi döner. Dizinin bas rol oyuncusu sette olay çikarip isi birakir. Bir anda bölüm oyunculugundan bas role terfi eden Deniz, Istanbul’da ev arayisina girer. Setteki diger bir oyuncu Açilay da ev aramaktadir ve Deniz’e ev arkadasi olmayi teklif eder. Sehmuz da Riza’ya kizar ve Nurhayat'la evlendirdikten sonra oturmasini planladigi yan daireyi kiraya vermeye karar verir. Herkes bu daireyi tutmak üzere harekete geçer.

Damat Selahattin o dairede metresi Tülay’i oturtmayi planlarken, büyük bir tesadüf neticesi Deniz ve Açilay da ayni eve talip olurlar. Ancak Sehmuz Bey evi sadece ailelere kiralamaktadir. Daireyi çok isteyen Deniz, Açilay ve Bora’nin akillarina bir plan gelir. Plan ise yarar, Sehmuz'u ikna edip evi tutarlar. Ancak ilk basta yolunda giden isler kisa bir süre sonra kontrolden çikarlar.

Hayali suya düsen Selahattin, Denizler'i evden attirmanin yolunu ararken, evin baskasina kiralandigini duyan Tülay, Kocabaslar’in evine baskin yapar. Bu sirada Deniz ve Açilay’i TV'de gören Sehmuz kandirildigini anlar ve ortalik karisir. Üstelik Riza'yla Deniz arasinda da yeni bir ask filizlenmektedir.

 


YORUMLAR