Yağmurdan Kaçarken 8. Bölüm Fragmanı İZLE, 18 Mayıs Cumartesi, Yağmurdan Kaçarken Twitter Yorumları

Yağmurdan Kaçarken 8.bölüm fragmanı izle,Yağmurdan Kaçarken 7.bölüm fragmanı yayınlandı. & Yağmurdan Kaçarken Kamera Arkası Fotoğrafları & 18 Mayıs Cumartesi

Oyuncu Kadrosu : Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru & Kamera Arkası Fotoğrafları..

Biscolata erkeği Carlos Martin'in ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) oyuncularından Ayça Erturan'ın başrolde oynadığı Yağmurdan Kaçarken 8. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 ATV'nin yeni dizilerinden olan kısa sürede beğeni toplayan Yağmurdan Kaçarken dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ATV'nin yeni dizilerinden olan kısa sürede beğeni toplayan Yağmurdan Kaçarken farklı oyuncu kadrosu ile oldukça iyi bir izleyici kitlesi yakaladı. Dizinin aşk konusunu işlemesi de ayrı bir izleyici kitlesine ulaşmasına neden oldu. Dizi de yer alan oyuncular Leyla ile Mecnun'un Leylası ve BKM'dan oyuncu olan iki kız ve reklamlardan tanıdığımız bir erkeğin başrolünü oynadığı dizi her bölümde farklı olay yaratmayı başarıyor...

Yağmurdan Kaçarken dizisinin 7. son yeni bölüm fragmanında şunlar geçiyor...

Lidya eve beklenmedik bir ziyaret yapar. Bu beklenmedik ziyaret İdil’in komşuyla kocası arasındaki ilişkiyi merak etmesine sebep olur. Carlos Yılmaz’ın bu konuyu sürekli geçiştirmeye çalışması, İdil’in merakını daha da arttıracaktır. İdil evde Yılmaz'a ait eski bir fotoğraf albümü bulur. İdil, kocasının tüm eski ilişkilerini öğrenmekte kararlıdır. Yılmaz anlattığı sırada kendinden beklenmeyecek bir olgunlukla hikayeleri dinleyen İdil asıl süprizi, kendi eski ilişkilerini anlatırken yapar.

Lidya, Harun’a Esra’nın sadakatsizliğini kanıtlamak için ilginç yöntemlere başvurur. Fakat yine üzülen kendisi olacaktır.

Korkmaz ve Aynur ikilisi, yan eve taşınan yeni evli genç komşularına, aynı onlar gibi genç ve enerjik olduklarını ispatlamaya kararlıdır. Yamalaklar ise ailecek oto yıkama işine girerler.

Yağmurdan Kaçarken dizisi 7. Yeni son Bölümü ile 11 Mayıs 2013 Cumartesi akşam ATV'de.

YAĞMURDAN KAÇARKEN TWITTER YORUMLARI:

Deniz Karakuş ‏@gotmusunuz
Atvde ki dizinin adı yağmurdan kaçarken ama yağmurdan kaçan felan yok yağmur yağdığı bile yok.

Gelin Röflesi ‏@MinazlarinMerve
YAĞMURDAN KAÇARKEN çok güzel dizi acaba ne zaman final yapçak :)

Esra Özkaya ‏@Esraozkya
Yağmurdan kaçarken çok güzel ya :D

King Klaus.❤ ‏@Smolderhalderrr
Carlos'u Yağmurdan Kaçarken'de oynatmasalar hayatta o diziyi izlemem. Oynatırlarsa yakışıklı adamı herkes izler tabi.

Meltem Erol ‏@Leoparim
Yağmurdan kaçarken dizisi sırf Carlos Martin için izlenir

Birnur Karaca ‏@BirnurKaracaa
Suanki favori dizilerim :
1. Kuzey Guney
2. Karadayı
3. Yağmurdan kaçarken

Medine Aliyeva ‏@MathildaSoFetch
#İdilin karakterini çok beyendim... #YağmurdanKaçarken...böyle olcaksın, film diyip geçmyceksin :)

 Dizi Hakkında Bilgiler:
Dizi Adı: Yağmurdan Kaçarken
Tv Kanalı: Atv
Yayın Günü: Yakında
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Tayfun Güneyer
Senaryo: Tayfun Güneyer
Oyuncular: Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan
Konusu: Atv ekranlarında yepyeni bir dizi daha başladı.  Dizinin başrollerinde Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan gibi oyuncular yer alıyor.

Atv ekranlarında yeni başlamasına rağmen büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Yağmurdan Kaçarken merakla beklenilen 4.bölüm tanıtım fragmanı web sayfamızdan Takip Edebilir Ve izliyebilirsiniz. Yağmurdan Kaçarken dizisinin Yeni 4.bölümü ile 20 nisan 2013 cumartesi akşamı kaldığı yerden hayranlarıyla buluşmaya hazır. Yağmurdan Kaçarken konusu şöyledir

Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz'ın hikayesi yakında izleyicisiyle buluşacak...

Fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmaz'ın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği dizinin, müzikleri Alp Yenier'e ait. Tayfun Güneyer, bu dizide hem senaryo hem de yönetmen koltuğunda.

 


YORUMLAR