X Factor Ferah Zeydan izle performansıyla büyüleyen kız: Aşk Gir dünyama Kanal D

Türkiye'nın kanal D'den sonra gazetea24.com aracılığıyla tanıdığı ve tanıyacağı Ferah Zeydan ile ilgili tüm gelişmeleri bizden takip edebilirsiniz.

10 Şubat Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan X factor yarışmasında bir yıldız gibi parlayacak olan Ferah Zeydan, sergilediği performansla seyircilerden şimdilik tam not aldı. Aşk Gir Dünyama adlı parçayı içten bir sesle okuyan Ferah Zeydan performanslarını buradan izleyebilirsiniz. ferah Zeydan kimdir? Ferah Zeydan kaç Yaşındadır? Ferah Zeydan'ın boyu ve kilosu ve ferah Zeydan'ın hayat hikayesi haber detayımızda yer almaktadır. Türkiye'nın kanal D'den sonra gazetea24.com aracılığıyla tanıdığı ve tanıyacağı Ferah Zeydan ile ilgili tüm gelişmeleri bizden takip edebilirsiniz.

Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa yani X Factor'e bağlı.. (Ferah Zeydan izle) Onun ideali Bir gün TV 'ye Çıkıp sesini Türkiye'ye Duyurmak. Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa Bağlı.

Ferah Zeydan X Factor izle Kanal D
Ferah Zeydan kimdir?
Ferah Zeydan resimleri
Ferah Zeydan klipleri 

 

 

Star Işığı X Factor Ferah Zeydan “Aşk” izle

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

20 Şubat 1994 Suriye Tartous Doğumlu. Kendisi hariç 2 erkek kardeşi olan Ferah Ailenin en küçük çocuğu. Müziğe 8 Yaşında başlayan Zeydan'ı keşfeden ilk insan, ilkokulundaki müzik öğretmeni Muzaffer Bey'dir.

Sesi keşfedildikten sonra gitar kursuna yazılmayı hayal ediyordu. Ailesinin maddi durumu elverişli olmadığı için bu hayalini hemen gerçekleştiremedi. Okulunda açılan bir gitar kursuna zoraki yazılabildi. Ardından ailesi ona büyük bir sürpriz yapıp istediği gitarı aldı.

Mersin'deki çoğu okulda konser veren Ferah ortaokuldan mezunu olduktan sonra Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesinin müzik bölümünü kazandı.
Babasının şanssızlığından dolayı geçim sıkıntısı yaşayan Ferah bir gün gitarını alıp Mersin Forum'a gidip gitar kılıfını yere açarak şarkı söyledi ve büyük ilgi odağı haline gelmeyi başardı.

İki buçuk yıl sokak müzisyenliği yapan Ferah'ı, Mersin halkı zaten tanıyor.. Lise mezunu olan genç kız şu an geçimini bir barda sahne alarak sürdürüyor.

 

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

Kanal D'den Acun'u Oses Türkiye'sine dişli rakip

Star Işığı X Factor şarkı yarışması hangi kanalda başlıyor? Star Işığı X Factor ne zaman başlıyor? Star Işığı X Factor hangi gün yayınlanıyor? Star Işığı X Factor ile ilgili tüm detayları gazetea24.com'da takip edebilirsiniz.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor."X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

BÜYÜK ÖDÜL TAM 2 MİLYON TL

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

4 KİŞİLİK JURİ OLACAK

"X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve Star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X Factor"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

FİNALE 12 YARIŞMACI KALACAK

Ferah Zeydan kimdir, ferah zeydan kaç yaşında? Ferah zeydanın boyu ve kilosu

"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir starlara sahip olacak...

X Factor Türkiy / 1.Bölüm (Ferah Zeydan) Tanıtım

Star Işığı X Factor aşk gir dünyama adlı şarkı ile patlayan Ferah Zeydan bir anda Tüm türkiyenin merak ettiği kız haline geldi.
Kanal D'nin yeni yarışması Star Işığı X Factor yayın için gün sayıyor. Acun'un O Ses Türkiye yarışmasının pabucunu dama atmayan hazırlanan program 10 Şubat Pazartesi Günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında.

Ferah Zeydan: Bu aşk fazla sana

Ferah Zeydan'dan bir Şebnem Ferah şarkısı olan Bu Aşk Fazla Sana'nın akustik cover versioyonu.

Ferah Zeydan, katılmış olduğu X Factor yarışmasında söylemiş olduğu şarkı ile ün kazanan isimlerden birisidir. Büyüleyici bir sese sahip olan Ferah Zeydan şarkı söylemeye başladığı andan itibaren herkes susuyor ve duyulan bir tek ses Ferah Zeydan’ın sesi ve gitarından çıkan notaların ahengi oluyor. Ferah Zeydan kaç yaşında, kimdir, nereli, Ferah Zeydan boyu, kilosu ve Ferah Zeydan biyografi bilgileri yıldızı yeni parlayan ses sanatçısının hayranları tarafından sorulmaktadır. Kendisinin çok merak edilen bir isim haline gelmesinden dolayı sizlere Ferah Zeydan vikipedi bilgilerini sunacağız.

X FACTOR Ferah Zeydan'ın Çok Konuşulan Performansı


YORUMLAR