X Factor Canlı İZLE Donmadan canlı full tek parça İZLE Seyret

X Factor yeni bölüm izle, X Factor son bölüm izle, X Factor bütün ayrıntıları sitemizde tıkla öğren.

Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma programı başlıyor. Sunuculuğunu Kadir Doğulu'nun X Factor Star ışığı Jüri koltuğunda  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

Türkiye'nin yeni starını arayan programda jüri üyeleri Türkiye’nin dört bir yanından gelen yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinliyor ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçiyor. Büyük ödül tam 2 Milyon TL.

X FACTOR STAR IŞIĞI BU AKŞAM BAŞLIYOR

“Star Işığı X Factor” bugün Kanal D’de başlıyor!
Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “Star Işığı X Factor”, bugün saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Star Işığı” bugün 20:00'de Kanal D’de başlıyor.

“X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

STAR YARATACAK

“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak.


YORUMLAR