X Factor 3. Bölüm Canlı izle ( Kanal DX Factor İzle)

X Factor canlı izle Kanal D. Jüri yine hüngür hüngür! Canlı seyret.

X Factor izle, X Factor 24 Şubat izle, X Factor 24 Şubat canlı izle, X Factor 24 Şubat tek parça izle, X Factor 24 Şubat hd izle, X Factor 24 Şubat online izle, X Factor 24 Şubat kesintisiz izle, X Factor 24 Şubat Kanal D canlı izle.

X FACTOR'E SÜRPRİZ İSİM

Kanal D'de pazartesi akşamları yayınlanan "X Factor Star Işığı"na ünlü müzisyen Behzat Gerçeker konuk oluyor. Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan'ın jüri üyeliğini üstlendiği "X Factor Star ışığı"nın yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker konuk jüri üyesi olarak yer alacak.

Emre Aydın seçmeler sırasında rahatsızlandığı ve bazı yarışmacıların çekimlerine katılamadığı için ünlü müzisyen Behzat Gerçeker Emre Aydın'ın yerine programda konuk jüri üyesi olarak yer aldı. Emre Aydın iyileştikten sonra ise "X Factor -Star Işığı" jüri koltuğuna geri döndü ve "X Factor"ün devam eden çekimlerine katıldı. "X Factor" ün yarın akşamki bölümünde hem Emre Aydın hem de Behzat Gerçeker yer alacak.

X FACTOR SOSYAL MEDYAYI SALLADI

“X Factor Star Işığı” ilk bölümden ekranın zirvesinde yer aldı ve sosyal medyada da gündem yarattı

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması “X Factor Star Işığı”nın dün akşam (10 Şubat Pazartesi) yayınlanan ilk bölümü, yüksek izlenme oranları ile ekranın zirvesinde yer alırken, sosyal medyada da, dünya ve Türkiye’ye trending topic (TT) listesinde yer alarak gündem yarattı.

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları, sunuculuğunu ise Kadir Doğulu’nun yaptığı “X Factor Star Işığı”nın ilk bölümü; A/B SES’te yüzde 8.39 reyting ve yüzde 19.91 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 7.08 reyting ve yüzde 16.14 izlenme payı ile ilk bölümden günün en çok izlenen programlarından oldu.

“X Factor Star Işığı” sosyal medyada da kelimenin tam anlamı ile geceye damgasını vurdu ve gündem yarattı. Öyle ki, program; “#xfactorturkiye etiketi ile hem dünya hem Türkiye TT listesinde, jüri üyelerinden Emre Aydın hem dünya hem Türkiye TT listesinde, yarışmacılardan İlyas Yalçıntaş hem dünya hem Türkiye TT listesinde yer alırken, yine jüri üyelerinden Ziynet Sali ve Armağan Çağlayan da, Türkiye TT listesinde yer aldılar.
Program süresince izleyicilerin yoğun bir şekilde övgü ve beğeni dolu mesajlar attılar. O mesajlardan bazıları ise şöyle;

@hayalperestce Bundan sonra pazartesileri buralar hep; #xfactorturkiye

@JiyeonGler #xfactorturkiye Çok güzel başladı bence çok iyi bir program


@SeymaTekn #xfactorturkiye ferah zeydan tek kelimeyle süpersin!

‏@emreaydin_1980 #xfactorturkiye gercekten cok guzel bravo İlyas Yalcintas :)

@merabacanisii #xfactorturkiye ilyas harikasınnnnnn !

‏@ayseguldede110 Jüri muhteşem sesler muhteşem :) #xfactorturki

@SecilBunyan #xfactorturkiye şahane bir yarışma hem gülüp hem aglıyorum tv ekranına harika bir soluk geldi harikasınızz

@aleyna_zykr #Xfactorturkiye @KanalD mehtap ve şahin tek kelimeyle harikasınız

@pelinkeless Ne sesler varmış dedirten güzel bir tv programı olmuş :) #xfactorturkiye

@dilaraherz Mükemmeldi, Ahmet abi cok iyiydi.. cok gercekci, cok komik masallah bizimleee


YORUMLAR