Webo konuştu !, Webo'nun muhteşem kafa vuruşunu izle, Webo Fenerbahçe'ye neler katacak?

Webo golleri izle, Webo Lualua'ya cevap verdi, Webo kaç yaşında?, Webo Fener'den kaç para alacak?

Fenerbahçe'nin İstanbul BB'den transferi Pierre Webo eleştirilere sahada cevap vereceğini söyledi. Karabük'ün golcüsü LuaLua, "Benim neyim eksik. 31 yaşındaki Webo F.Bahçe'de oynuyorsa ben de oynarım" demişti. Teknik direktör Yılmaz Vural ise "Fena bir oyuncu değil. 650 bin euro'ya bize önerilmişti" diyerek Webo'yu 'küçümsemişti'.

Kamerunlu golcü herkesin fikrine saygı duyduğunu belirterek şunları söyledi: "İlk maçımda gol attım. Ne yazık ki işe yaramadı, yenildik. Nasıl bir oyuncu olduğumu herkes görecek. Ekmeğini futboldan kazanan insanların böyle konuşmaları çok çirkin. Polemiğe girmeden sahada hepsine cevap vereceğim, utanacaklar."

Webo'yu 650 bine almadım!

SB Elazığ Teknik Direktörü Yılmaz Vural, F.Bahçe'nin ara transfer politikasını eleştirdi. Emre ve Ziegler'in dönüşünü "ilginç" diye değerlendiren deneyimli hoca, Webo için şunları söyledi: 30 küsür yaşında. Fena golcü değil. Ona piyango çıktı. Kasımpaşa'dayken 650 bin euro'muz olmadığı için Webo'yu alamadık.Fenerbahçe'nin Sivasspor karşısında ilk yarıyı 1-0 geride kapatmasının ardından, 55. dakikada gol atan Webo, takımına 1-1'lik eşitliği getirdi. Webo 75. dakikada maçta yerini Semih Şentürk'e bıraktı.

Webo'ya kafa vuruşuyla attığı golde ortayı yine yeni transferlerden Ziegler yaptı. Maçın 60. dakikasında oyundan alınan Ziegler'in yerine Caner Erkin maça dahil oldu.

Kocaman, maçın 79. dakikasında da yeni transferlerden Emre Belözoğlu'nu kenara alıp Mehmet Topuz'u oyuna dahil etti.

WEBO'NUN MUHTEŞEM KAFA VURUŞU İZLE


YORUMLAR