Unutma Beni son bölüm izle, Unutma Beni son bölüm full izle, Unutma Beni seyret, Unutma Beni son bölüm tek parça seyret

Unutma Beni izle Hüzünlü bir aşk öyküsü, Yüreklere sığmayan büyük bir aşk, Bu aşkı yaşamaya çalışan iki aşık, Mutluluk, acı, sevinç, hüzün ve dile gelmeyen tüm duygular, hepsi bu dizide.

Unutma Beni izle

Hüzünlü bir aşk öyküsü...
Yüreklere sığmayan büyük bir aşk... Bu aşkı yaşamaya çalışan iki aşık... Mutluluk, acı, sevinç, hüzün ve dile gelmeyen tüm duygular, hepsi bu dizide...

Türker ve İlkay, Ali otobanda pejmürde bir halde giderken, Ali’ye çarpmışlardır. Ali’nin durumu nasıldır, hayati tehlikesi var mıdır? Ali yarı baygın haldeyken ne görüp, daha da kötü olacaktır? Selim Ali’nin İlkay’ın eski eşi olduğunu öğrenince nasıl bir tepki verecektir? Şerif ve Kenan’ın bulunduğu araba uçurumdan düşmüştür. Arabadan çıkarılan yanık ceset kime aittir? Kim hastaneden yaralı halde kaçacaktır? Ceylan hastane morgundan neden allak bullak çıkacaktır, ne görmüştür? Rıfat Emine’yi görmeye hapishaneye gider. Emine ne duyup, hastaneye kaldırılacaktır? Bebeği kurtulabilecek midir? Arslan ve Yaman Reyhan’ı takiptedirler hala. Arslan ve adamı elmasların aslında Ceylan’da olduğunu öğrenecekler midir?

 


YORUMLAR