Umutsuz Ev Kadınları yeni bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 68. Bölüm izle 28 Nisan 2013, son bölüm hd izle, FOX TV , Yasemin o gizemli notu Suzan’a verir + FRAGMAN

28.04.2013,Umutsuz Ev Kadınları 68. Bölüm hd izle,Umutsuz Ev Kadınları 68. Bölüm seyret,Umutsuz Ev Kadınları full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

  Kudret artık kör!

Haluk Kudret’i öldürmeye çalışırken kendi canından olmuş, Kudret ise kör kalmıştır. Kudret kör olduğunu Zeliş’ten saklar, onu kaybetmek istemez.

Nermin’in evi kullanılamaz duruma gelmiştir Yasemin onları kendi evine misafir eder. Nermin’in mükemmeliyetine o kadar alışır ki gitmesini hiç istemez. Hatta bunun için küçük oyunlara başvurur. Yasemin başına işler açan o gizemli notu Suzan’a verir. Suzan’ın hayatındaki sırlar bir bir çözülmeye başlamıştır artık.

Elif ise Tarık’ın kafesinin camlarının kırıldığını ve hatta sonra yandığını öğrenir. Şüphelendiği tek isim vardır, hayatı boyunca şüphelenmeyi aklından bile geçirmediği Ömer.


YORUMLAR