Umutsuz Ev Kadınları izle, 49. Bölüm izle, 24 Ocak 2013, son bölümü izle, Kanal D, tek parça izle

24.01.2013,Umutsuz Ev Kadınları 49. Bölüm hd izle,Umutsuz Ev Kadınları 49. Bölüm seyret, full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Yasemin, Sinan’ı kurtaracak bir delil arıyor...

Sinan’ın mahkeme günü yaklaşmıştır. Yasemin’in onu kurtarmak için güçlü bir delile ihtiyacı vardır. Katil olduğuna inandığı Altay’ı silah zoruyla itirafa zorlar.


İlgili Foto Galeriler:

ÜNLÜ YILDIZLAR KAMERA ARKASINDA

GERÇEK 'DESPERATE HOUSEWIVES'

Umutsuz Ev Kadınları

Oyuncular

Bennu Yıldırımlar
Songül Öden
Evrim Solmaz
Ceyda Düvenci
Özge Özder
Serhat Tutumluer
Ülke Türkiye
DiliTürkçe
Sezon sayısı2
Bölüm sayısı49

Prodüksiyon

MekânBeykoz, Kundura (iç çekimler)
Küçükyalı (dış çekimler)
Yapım şirketi
Med Yapım
Yayın bilgileri
KanalKanal D

İlişkili programlarDesperate Housewives

Umutsuz Ev Kadınları, Med Yapım tarafından Kanal D için yapılan drama, komedi türünde televizyon dizisi. Dizi Desperate Housewives adlı ABD dizisinden uyarlanılmıştır. Dizinin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder oynamaktadır. Dizi 2 Ekim 2011'de yayın hayatına başladı. 2. Sezon 11 Ekim 2012'de yayın hayatına geçmiştir.

KARAKTERLER

Yasemin / Songül Öden: Yakın zamanda kendisini aldatan eşi Kenan’dan ayrıldı. Modelistlik yaparak geçiniyor. Genellikle çizimlerini evde yapıyor. Güzel fakat gösterişten uzak, spor giyimli, yaşına göre genç gösteren bir kadın. Yardımsever ve güvenilir. Bazen iyi niyetten ziyade saflığa varan sakarlıkları ile başına olur olmaz işler açıyor. Elinde olmadan yanlış anlaşıldığı ya da zor duruma düştüğü durumlar oluyor. Sebep olduğu basit olayları düzeltmeye çalışmaktan çok gizlemeyi yeğliyor. Bu durum da işlerin daha fazla büyümesine ve karışık bir hal almasına neden oluyor. Kızı Gamze ile ilişkileri anne kız ilişkisinden öte, iki can yoldaşı gibi. Karşılaştığı zorluklarla baş etmeyi, sakar davranışlarından sıyrılmayı çoğunlukla kızı sayesinde başarıyor. Uzun zamandır kalbi boş. Eşinin kendisini genç bir kızla aldatmasını hala kabullenemedi. Zaman zaman eski anıları depreşiyor. Mahalleye yeni taşınan Sinan’ı gördükçe kalbi çarpıyor. Fakat Sinan ile ilgilenen bir tek o değil! Mahallenin şen dulu Emel de Sinan’ın dikkatini çekmek için hayli çaba harcıyor. Rakibi Emel ile karşılaştırıldığında Yasemin’in fazla şansı yok gibi. Ancak tam da bu onu sempatik ve sıcak kılıyor.

Elif / Ceyda Düvenci: 38-40 yaşlarında. Kariyerini geride bırakmış. Hiperaktif çocuklarıyla uğraşırken dağınık saçları, özensiz kıyafetleri, yorgunluktan şişmiş gözleriyle hayattan bezmiş bir görüntüye sahip. Tıbbi mümessil olan eşi çok yoğun çalışıyor, sürekli şehir şehir geziyor. Elif ise çocuklarıyla tek başına uğraşmaktan, onların canavarca yaramazlıklarından nefes almaya vakit bulamıyor. Elif çocuk sahibi olmadan önce bankada çalışıyordu. Mesleğinde hırslı ve başarılıydı, herkes kısa zamanda müdür olacağına kesin gözüyle bakıyordu. İlk çocuğuna hamile iken eşinin ısrarıyla mesleğini bıraktı, peş peşe doğan çocuklarından sonra da dönmeye ne zaman ne de fırsat bulabildi. Çocuklarla uğraşmanın iş hayatından daha zor olduğuna inanıyor. Zaman zaman kariyerini yarım bırakmış olmanın burukluğunu yaşıyor. Çocuklarını kontrol etmekte, onlar üzerinde otorite sağlamakta zorlanıyor. Fakat kolay pes etmeyen, karşılaştığı sorunlarla mücadele etmeyi bilen güçlü bir yapıya sahip. Çocuklarını zapt edebilmek için alışılmadık yöntemlere başvurduğu da oluyor.

Nermin / Bennu Yıldırımlar: Mükemmelliğe ve kusursuzluğa odaklı karakteri dış görünümüne de yansıyor. Ev kadını olmasına rağmen, her an ciddi iş toplantılarına katılacakmışçasına tertipli ve düzenli giyiniyor. Kocası Behçet(40), oğlu Kerem (17), kızı İrem (15) ile oldukça mutlu bir aile tablosu resmediyorlar. Fakat Nermin’in vazgeçemediği takıntıları var: ev işlerine olan düşkünlük, aşırı temizlik titizlik, doğal ve sağlıklı beslenme hassasiyeti, simetri ve düzen takıntısı... Tüm bunlar kocasının ve çocuklarının hayatını kabusa çeviriyor.Mahallenin en eski sakinlerinden. Komşuları/arkadaşları onu mükemmeliyetçi, dominant, disiplinli, aklı başında, hayat tecrübesi geniş, ev ve yemek işlerinde becerikli, nerede nasıl davranılacağını iyi bilen, kuralları ve prensipleri olan, otoriter bir kadın olarak tanıyor. Çoğunlukla arkadaş grubu içinde son sözü o söyler. Diğer kadınlar onun fikirlerine önem verir. Her şeyi kontrol altında tutmaya, insanları ve olayları yönetmeye, yönlendirmeye çabalar. İyi niyetli ve yardımsever olmasına rağmen kendi amaçları uğruna küçük ve kurnazca planlar yapar. Yüzünün hiç değişmeyen robotsu ifadesi, sakin ve soğuk görüntüsü mutlu ya da mutsuz olduğuna dair pek ipucu vermez. Duygusuz gibidir. Gözünden yaş akarken bile gözlerini kırpıştırmayacak kadar donuk ve ifadesiz. Temizlik ve düzen takıntısı her an her yerde kendini gösterir. Hayatının en can alıcı mevzularıyla uğraştığı zamanlarda bile butakıntılarını bastıramaz. Bazen gözü tavandaki bir lekeye bazen de kopuk bir gömlek düğmesine takılır, bunları düşünürken hayattan ve zamandan adeta kopar, uzaklaşır. Eşi Behçet’in yediği, içtiği, giyindiği her şeye karışmayı adet edinmiş, bir çocukla ilgilenir gibi. Çocuklarıyla ilişkileri de hayli problemli. Otoriter ve dediğim dedikçi yapısını muhafaza etmekte kararlı.

Zeliş / Evrim Solmaz: Her zaman bakımlı, seksi, güzel. Her an podyumda yürüyormuş gibi burnu dik, yürüyüşü havalı. Tüm gözlerin kendi üzerinde olduğunu düşünecek kadar da güzelliğinden emin. Her şeyin değerini parayla ölçecek kadar gösterişe ve lükse düşkün.Amacına ulaşmak için küçük yalanlara hatta zaman zaman tehlikeli işlere kalkışabiliyor. Son zamanlarda hayallerinin,beklentilerinin yarım kaldığını, istediği hayatın bu olmadığını çok sık düşünüyor.Zeliş, kocası Kudret’le evlenmeden önce, Ayvalıkta düzenlenen bir festivalde zeytin güzeli seçilmişti. Tek hayali ünlü bir manken olmaktı. “Kız kısmı evinde gerek” diyen babası onun tüm hayallerini söndürmüş, karşılarına çıkan zengin damat adayı Kudret’e bir çırpıda kızını vermişti. Hülya ne olup bittiğini anlayamadan kendini evli bulmuştu. Sonradan görme zengin ve aşırı kıskanç kocası onu evine bir süs eşyası gibi yerleştirmiş, parasıyla onun sevgisini kazanmaya çalışmıştı. -Zeliş taşradaki fakir hayatından sonra Kudret’in ona sağladığı lüks ve gösterişli hayata alışmış, kıyafetlerinden, ev eşyasına kadar her şeyde abartıya ve gösterişe düşkün olmuştu. Ona göre sevgiyi ifade etmenin tek yolu pahalı hediyelerden geçiyordu. Ta ki kendisinden yaşça küçük üniversite öğrencisi Levent’in saf aşkını fark edene kadar.

Emel / Özge Özder:
30-35 arası. İki evlilik yapmış. İlk kocasından ayrılmış, ikincisi vefat etmiş. Kocasından kalan bir maaşı var, aynı zamanda bir çağrı merkezinde operatör veya bir telefon şirketinde santral memuru olarak çalışıyor.Yeniden evlenmek istiyor. Koca adaylarını değerlendiriyor. Son gözdesi mahalleye yeni taşınan Sinan(Serhat Tutumluer) Rakibi Yasemin’e karşı acımasız.

Uluslararası Yayın 

ÜlkeKanalSezon Prömiyeri
TürkiyeKanal D2 Ekim 2011
BulgaristanNTV4 Haziran 2012
MakedonyaKanal 528 Nisan 2012
Birleşik Arap EmirlikleriMBC13 Ocak 2012


YORUMLAR