Umutsuz Ev Kadınları 71. Bölüm izle 11 Mayıs 2013, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, FOX TV , Elif'in başı üvey kızıyla dertte + full hd FRAGMAN seyret

11.05.2013, Umutsuz Ev Kadınları 71. Bölüm hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 71. Bölüm seyret, Umutsuz Ev Kadınları full hd izle,yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Elif yangın olayından dolayı kendi çocuklarını ve Melek’i psikiyatriste götürmek ister ama Ömer, Melek’in suçsuz olduğunu düşünmektedir, psikiyatriste götürmesine karşı çıkar. Elif kızın çocuklara zarar vermeye çalıştığını görünce dayanamaz ve Ömer’den gizli Melek’i psikiyatriste götürür.

Yasemin ziyaretlerine gelen kayınvalidesinin sürekli kendini eleştirmesinden çok bunalır. Ondan kurtulmak için küçük bir dolap çevirir ama planları ters teper.

Diğer yandan Altay bebeği çok özlemiştir ama Nermin görmesine izin vermez. Altay’ın bebeğe yakın olmak için bulduğu çözüm Nermin’i çok sinirlendirir. Üstüne bir de Suzan’ın evinde kaldığını duyunca Nermin iyice çileden çıkar.


İlgili Foto Galeriler:

EVA LONGORİA AZ KALSIN REZİL OLUYORDU

ÜNLÜ YILDIZLAR KAMERA ARKASINDA

GERÇEK 'DESPERATE HOUSEWIVES'

 


YORUMLAR