Türkiye Almanya Voleybol maçı izle, Avrupa Bayanlar Voleybol şampiyonası izle

Türkiye Almanya voleybol maçı izle!Hangi Kanalda,Saat Kaçta?

 Türkiye Almanya Voleybol maçı saat kaçta? Hangi kanalda?

Almanya ve İsviçre'nin ortaklaşa düzenlediği Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye, ikinci maçında İspanya'yla karşılaştı. Filenin Sultanları, rakibini rahat bir oyunla 25-13, 25-19 ve 25-15'lik setlerle 3-0 mağlup etti. Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası A Grubu'ndaki ilk maçında Hollanda'yı 3-2lik setlerle mağlup eden Milliler, ikinci maçta İspanya ile karşılaştı. Bayan Voleybol Milli Takımımız, rakibine set vermedi. 

Karşılaşma boyunca konsantrasyon problemi yaşamayan voleybolcularımız, ilk sette hücum ve servislerle rakibine nefes aldırmadı. Büşra'nın blokları ile filede geçit vermeyen Sultanlar, Seda'nın hücumları ile rahat sayı üretti ve Naz'ın etkili servisleri ile seti 25-13 kazandı. 

İkinci sette ilk teknik molaya 8-4 önde giren Milliler, ikinci teknik molaya kadar hücumda sıkıntı yaşadı. Setin son çeyreğinde Güldeniz ve Büşra'nın servis serileriyle farkı açmayı başaran Sultanlar’da; Neslihan hücumlarda, Bahar da bloklarda devreye girdi. Milliler bu seti 25-19 kazanıp, 2-0 öne geçti.


YORUMLAR