Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye performansı izle

O Ses Türkiye - Tuğçe Gendigelen 'Rengarenk' performansını izle, O Ses Türkiye - Tuğçe Gendigelen kimdir?

O Ses Türkiye'de muhteşem bir ses... Tuğçe Gendigelen muhteşem sesiyle bütün jüriyi etkilemeyi başardı. Tuğçe'nin performansını izlemek için tıklayınız.   Tuğçe Gendigelen aslen Azerbaycanlı olan Tuğçe Konya’da doğdu daha sonra Ankaraya taşındı.7 yaşından beri 20 adet bestesi var 23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiAnadolu Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliğini okuyor.

Tuğçe Türkiye’de çok iyi bir yere gelmek için Ebru Gündeşi seçti.

O ses türkiyeyarışması her hafta olduğu gibi yine milyonları ekran başına kitlemeye devamediyor. O ses türkiye şarkıyarışması türkiye nin yeni seslerini ve muhteşem seslerini aramaya son süratdevam ediyor.

 O ses türkiye deherkesi kendine hayran bırakan TuğçeGendigelen Eskişehir Anadolu üniversitesi ingilizce öğretmenliği üçüncüsınıf öğrencisi ve 20 yakın kendisine ait şarkı ve bestelerinin olduğunu söyledi. Sahnede shakira yı andırır dansları, sesi ,güzelliği ve uzun saçları ile herkesi mest etti.

 O ses türkiyeyarışmasına Rengarenk adlı parçayı üç ayrı dilde söyleyen Tuğçe Gendigelen juriyi daha ilkanlarda etkiledi. Tuğçe Gendigelen Rengarenk adlı parçayı arabça, hintçeve ingilizce olarak üç ayrı dilde söyledi. TuğçeGendigelen Ankara da yaşadığını üniversiteden dolayı Eskişehir Anadoluüniversitesinde okuduğunu ve Azerbaycan diye biliriz diye söyleyen Tuğçe Gendigelen aslen konya doğumluolduğunu dile getirdi.

 O Ses Türkiye'de bu hafta da adından söz ettirmeyi başardı! Uzun saçları ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Tuğçe, sahne perfonmansıyla jüri üyelerine parmak ısırttı!

Star TV'nin sevilen yarışma programı "O Ses Türkiye"de dün akşam Tuğçe rüzgarı esti. Beline kadan uzanan saçları ve güzelliğiyle sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen Tuğçe, henüz 23 yaşında.

ESKİŞEHİR'DE YAŞIYOR, ÖĞRENCİ...

Jüri üyelerine parmak ısırttan ve performansıyla ilgi odağı haline gelen Tuğçe, programda İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi olduğunu açıkladı. Üç farklı dilde şarkı bestelediğini de söyleyen Tuğçe'ye jüri üyeleri büyük ilgi gösterdi.

 

O ses türkiye 11 kasım 2013 pazartesi günkü programa damga vuran Tuğçe Gendigelen adlı bayan yarışmacı söylediği yabancı parça iletüm juri üyelerini kendisine hayran bıraktı. Tuğçe Gendigelen şarkıya başlar başlamaz Murat Boz ve Gökhan döndüler ve akabinde Ebru gündeş ve hadise döndüler.

 

Tuğçe Gendigelen’inmuhteşem sesine hayran kalan juri üyeleri kendi takımlarına almak için birbirleriyle yarıştılar adeta… Tuğçe Gendigelen in performansına enson dönen hadise şarkıyı çok beğendiğini ve dansı görmediği için bir TuğçeGendigelen den şarkıyı ve dansı bir daha izlemek istediğini dile getirdi.

 O ses türkiye ninmuhteşem sesi Tuğçe Gendigelen hemhadise nin isteği hemde seyircilerin yoğun bir daha isteği üzerine şarkıyı veyaptığı harika dansı ve şarkıyı yeniden seslendirdi ve büyük alkış ve beğenialdı.

 Sahne hakimiyeti ve olağan üstü sesiyle juriyi büyüleyen Tuğçe Gendigelen hangi sanatçıyagideceğine karar vermekte zorlanınca oses türkiye de heyecan doruğa ulaştı. Juri üyeleri de oldukça heyecanlı ve kıyasıya bir yarışa girdiler

 Tuğçe Gendigelen hangi sanatçıya gideceğine gitmeye zorlanınca seyircilerden yardım istedi fakat Acun yardım etmek hususunda devreye girdi ve Tuğçe Gendigelen’e sakin kafayla düşünmesini istedi. Bu durum karşısında da yine zorlanan TuğçeGendigelen son sözü söylemekte çok zorlandı.

Acun ılıcalı TuğçeGendigelen e yardım etmek adına hadiseyi seçersen eğlenirsin, Acun Gökhan için Gökhanı çözmeye çalışırken hakkaten zekan gelişir , Muratboz için ise yakışıklı olduğu için çok güzel fotoğrafların olur , Ebru gündeşiçin ise karizman olur diye espiriler yapması O ses türkiye de güzel anlar yaşattı. Acun TuğçeGendigelen için eğlencemi istiyorsun diye hadiseyi , fotoğraf mı istiyorsundiye Murat ı , Karizma mı istiyorsun diye Ebruyu ve Puzzle mı istiyorsun diye Gökhanı tasvir etmesi Tuğçe Gendigelen i n aklını çok fazlakarıştırdı


YORUMLAR