Tuğçe Gendigelen O Ses Türkiye 11 Kasım 2013 - video izle

O Ses Türkiye 11 Kasım Pazartesi.. Hd izle,O,Ses,Türkiye,seyret,O Ses Türkiye full hd izle,O Ses Türkiye Yeni bölüm izle,son bölüm izle,hadise,acun,murat boz..

 O Ses Türkiye'de bu hafta da adından söz ettirmeyi başardı! Uzun saçları ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Tuğçe, sahne perfonmansıyla jüri üyelerine parmak ısırttı!

Star TV'nin sevilen yarışma programı "O Ses Türkiye"de dün akşam Tuğçe rüzgarı esti. Beline kadan uzanan saçları ve güzelliğiyle sosyal medyanın ilgi odağı haline gelen Tuğçe, henüz 23 yaşında.

ESKİŞEHİR'DE YAŞIYOR, ÖĞRENCİ...

Jüri üyelerine parmak ısırttan ve performansıyla ilgi odağı haline gelen Tuğçe, programda İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi olduğunu açıkladı. Üç farklı dilde şarkı bestelediğini de söyleyen Tuğçe'ye jüri üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Televizyonların sevilen yarışması O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümü ile seyircisiyle buluşuyor. Birbirinden yetenekli birbirinden güçlü seslerin yarıştığı programda Hadise, Gökhan, Ebru Gündeş ve Murat Boz jüri koltuğunda. Sezona hızlı bir giriş yapan O Ses Türkiye Yarışması'nda artık yeni jüri üyeleri yavaş yavaş yarışmaya ısınmaya başladılar. Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?

O Ses Türkiye muhteşem sesleri aramaya devam ediyor. İşte yeni gelen sesler Ses getiren jüri…

O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. EbruGündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor. Kahkaha tufanı yaşanacak. O Ses Türkiye 11 Kasım 2013 Ekranların izlenme rekorları kıran ses yarışması 'O Ses Türkiye' yeni bölümüyle pazartesi akşamı saat 20:00'da Star TV'de...

Geceye hangi yarışmacılar damgasını vuracak?

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?

Ses getiren jüri…

O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kahkaha tufanı yaşanacak

Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

O Ses Türkiye:  (11 kasım 2013) , (12 Kasım 2013) Ekranların izlenme rekorları kıran ses yarışması 'O Ses Türkiye' yeni bölümüyle pazartesi - salı  akşamları saat 20:00'da Star TV'de

Geceye hangi yarışmacılar damgasını vuracak?: Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek?

Ses getiren jüri: O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor.

Kahkaha tufanı yaşanacak: Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena Gökhan ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor.

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta kimler için dönecek?

O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle (11 KASIM 2013 Salı) Star TV Canlı - O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye yarışması heyecan dolu. O Ses Türkiye'de bu akşam kimler yarışacak? O Ses Türkiye yarışma programında Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek. O Ses Türkiye’de efsane jüri birbirinden farklı yorumlarıyla izleyenleri kırıp geçiriyor. Ebru Gündeş’in ciddi ve otoriter yorumları, Hadise’nin sempatik tavırları, Gökhan Özoğuz’un oturaklı halleri ve Murat Boz’un munzırlıkları ekranda eğlenceli anlar yaşatıyor. Kahkaha tufanı yaşanacak Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışın içine girecek.

 O SES TÜRKİYE 11 KASIM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

Hazal Sirman Hadise ile beraber şarkı söyledi, salon yıkıldı - TIKLA İZLE

 

O Ses Türkiye yeni bölüm ile izleyenleri yine ekrana kilitledi. Yasemin adlı yarışmacı Annem adlı şarkı ile izleyenleri ve jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

(O Ses Türkiye Star TvO Ses Türkiye Canlı İzleO Ses Türkiye PerformasyonlarıO Ses Türkiye Canlı TakipO ses Türkiye HadiseO Ses Türkiye Murat BozO Ses Türkiye Ebru GündeşO Ses Türkiye GökhanO Ses Türkiye Jüri Üyelerio ses türkiye yarışmacılarıo ses türkiye performanslarıo ses türkiye yaseminyasemin annem)

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

 Güneri Cıvaoğlu gözlerini Hadise'den alamadı - FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti

3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena Gökhan ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz yarışmayı izletmeye devam ediyorlar. 

O Ses Türkiye yeni bölümleriyle bomba gibi:

 sıcak haber


YORUMLAR