TEOG sonuçları açıklandı, TEOG sonuçları sorgulama, TEOG sınav sonuçları,

TEOG puan hesaplama robotu, 8. sınıf teog sınav sonuçları, teog sınac sonucu için tıklayın. TEOG puan hesaplama robotu için tıklayın - TEOG sonuçları - TEOG 1. dönem sınav sonucu.

 TEOG sonuçları açıklandı mı? TEOG sınav sonuçları sorgula TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. Öğrencilerin merakla beklediği TEOG sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor. Büyük heyecan duyan öğrenciler puanlarını merak ediyor. Öğrenciler TEOG puan hesaplama robotu ile puanlarını hesaplayarak meraklarını giderebilirler. 

 
Milli Eğitim Bakanlığı'nın bildirisine göre 8.sınıf ortak sınav sonuçları Ocak 2014 'de açıklanacak ibaresi bulunuyor.
 
8. sınıflar için yapılan MEB TEOG 1. dönem sınavları bitti. TEOG sınavlarının sonuçları e-okul sayfasında yayınlanacak. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?
Merkezi Sına Sistemi gerçekleşti. Gözler şimdi MEB'in duyurusuna çevrildi. Öğrenciler merakla gelecek puanları bekliyor. TEOG puan hesaplama robotu, TEOG puan hesaplama formulü, TEOG puanını hesapla. Yeni Sistemde puanını hesaplamak isteyen öğrenciler için TEOG puan hesaplama robotu gazetea24.com 'da. 
 
Sınavda yer alan Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi, fen ve teknoloji, T.C inkılap tarihi ve Atatürkçülük, yabancı dil sorularına ait kitapçıklar, bakanlığın internet sitesinde yayımlandı. Soruların cevaplarına da buradan ulaşılabilecek.
 
MEB 'in bildirisine göre 8.sınıf ortak sınav sonuçları Ocak 2014 'de açıklanacak ibaresi bulunmaktadır.
 
Bakanlık, ayrıca görme engelliler için hazırlanan soru kitapçıklarını da yayımladı.
TEOG yani yeni SBS sistemi. Bu sene ilk kez uygulandı bu sistem. Merkezi Ortak yazılı sistemi. 8. Sınıflar ikişer oturumla sınava giriip bu sınavaların ortalamaları alınacak. Okul başarı puanları ile birlikte de hangi okula girebilecekleri belli olacak. İşte yeni sistemin puan hesaplama robotu.
2014 TEOG puanınızı hesaplamak için aşağıdaki alanlara puanlarınız ve yıl sonu başarı puanlarınızı yazınız. Türkçe,Matematik,Fen Teknoloji ve Yabancı dil dersleri için 2.yazılı puanınızı (örnek: 78.46) , İnkılap Tarihi ve Din Kültürü dersleri için 1.yazılı puanlarınızı giriniz. TEOG puan hesaplama robotu (Yeni SBS sistemi)

 

 


YORUMLAR