Tatar Ramazan Yepyeni 14.bölüm 18 Ekim 2013 - ATV İZLE - Dizi

Tatar Ramazan 14.Bölüm Fragmanı Yayınayınlandı.Tatar Ramazan 14.bölümü ile 11 Ekim Cuma Akşamı ATV'de..Tatar Ramazan Son Bölüm Fragmanı İzle

Tatar Ramazan Bu Hafta Yayınlanmadı.

ATV'nin beğenilerek izlenen dizisi Tatar Ramazan bu hafta yayınlanmadı Dizinin bu hafta neden yayınlanmadığı hakkında yapımcıdan ve kanaldan bir açıklama yapılmadı. Dizinini bu akşam yayınlanması beklenen 14. bölümü, Türkiye Estonya Milli maçından dolayı haftaya 18 Ekim Cuma gününe ertelendi.

Başrollerini Bülent İnal ve Umut Karadağ ve Burcu Kara'nın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin bu akşam yayınlancak olan 14. bölüm tanıtım fragmanı ATV tarfından yayınlandı.

Tatar Ramazan 14.Bölüm izle - Özgür kalan Ramazan, acı anılarla dolu Ovacık’la vedalaşır ve İstanbul’da, onu çok uzun zamandır hasretle bekleyen sevdikleriyle kucaklaşır. Ancak fark edecektir ki ne dostları ne de düşmanları bıraktığı gibi değildir.

Ekrem ve Çavuş, güçlerine güç katmış, İstanbul’un dört bir yanını kötülükleriyle kuşatmıştır. Ekrem, siyasi kariyeri için önemli adımlar atarken, Çavuş ise Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir batakhaneler krallığı kurmuştur. Alin’i de bu krallığın zindanlarına kilitlemiştir. Çavuş, onu Elmas’ın ve babasının hayatını tehdit ederek yanında tutmaktadır. Bunu bilmeyen Elmas, defalarca Alin’i kurtarmaya çalışmış ancak buna gücü yetmemiştir. Tek umudu, Ramazan’dır.

TATAR RAMAZAN 14.BÖLÜM - İZLE

Ramazan’ı umutla bekleyen biri de çok uzun zamandan beri ona gizli bir aşk besleyen Ayşe’dir. Ramazan’ın, babasının vasiyetindeki gibi işlerin başına geçmesini düşlemektedir. Ancak Ramazan, baba mesleğini sürdürerek oğluyla birlikte kendisine küçük bir dünya kurmaya kararlıdır.

Tatar Ramazan 14. bölüm fragmanı izle Tatar Ramazan yeni fragmanı izle... Tatar Ramazan dizisinin yeni fragmanı yayınlandı, Tatar Ramazan 14. bölüm izle, Tatar Ramazan son fragmanı izle, Tatar Ramazan izle, Atv dizi izle. Tatar Ramazan 14. Bölüm Tatar Ramazan 14. bölüm fragmanı izle, Tatar Ramazan 14. bölüm fragmanı full izle, Tatar Ramazan 14. bölüm fragmanı seyret, Tatar Ramazan son bölüm fragmanı izle, Atv dizi izle, Tatar Ramazan 14. bölüm izle, Tatar Ramazan fragmanı izle, Tatar Ramazan son bölüm izle, Tatar Ramazan yeni bölüm fragmanı izle...

 Tatar Ramazan dizisinde heyecan, Savcı Ömer'in Ramazan'dan yana tavır almasıyla ve Çavuş'a karşı mücadele etmesiyle daha da arttı.

 Tatar Ramazan, sezonun 2. bölümündeki heyecan dolu sahneler izleyenleri ekrana kilitledi. Elmas'ın Alin'i pavyondan kurtarma sahnesi son zamanlarda çekilen en iyi mekan basma sahnelerinden biri oldu.

Hangi oyuncu nereden geldi.. İşte oyuncular hakkıdna bilmedikleriniz..

 


YORUMLAR