Tatar Ramazan Sezon Finali İZLE, Tatar Ramazan 9. Bölümü sorunsuz bir kilde buradan izleyebilirsinzi..

Tatar Ramazan 9. bölüm fragmanı izle.Ramazan oğluna kavuştu.Tatar Ramazan 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Tatar Ramazan 9. yeni bölüm izle.Tatar Ramazan yeni bölümde bu akşam acaba neler olacak?

Kadir İnanır'ın sinema filmiyle efsanaleşen ve Bülent İnal'ın performansıyla televizyon ekranlarında da fenomene dönüşen Tatara Ramazan final bölümüyle sevenlerini ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Tatar Ramazan'da heyecan devam ediyor.Tatar Ramazan sevdiği kadının kocası ile karşı karşıya gelir.Ramazan en yakın arkadaşlarından birini kaybettiği için hüzün dolu dakikalar yaşar.

Tatar Ramazan heyecan ve hüzün dolu bölümü ile 21 haziran Cuma akşamı ATV ekranlarında. Başrollerinde Bülent İnal, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin, Serpil Bierschwale ve Server Mutlu'yu izlediğimiz 'Tatar Ramazan'da Süreyya'yı bulmak için Ekrem'in fabrikasını basan Ramazan, Ekrem'le baş başa kalır.

Tatar Ramazan 9.bölüm özet
Kader onları yıllar boyu zalimce ayırmış olsa da Ramazan nihayet oğluna, biricik Kerim’ine kavuşmuştur. Ancak Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilir. Ve babayla oğulu yine koparırlar birbirlerinden. Ekrem satın aldığı bu eli kanlı katiller sayesinde Ramazan’dan ebediyen kurtulmaya kararlıdır. Ramazan’ı yüreğinden vuracak sırları birer birer açığa vurur. Ramazan’ın, içi kapkara bu adamı öldürmemek için artık bir nedeni kalmamıştır. Ramazan, Kerim’i kurtarıp Süreyya’ya götürür. Kirmastılı, hastanede son nefesini vermiştir. Çavuş ise kanlı planını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir bile.


 

Tatar Ramazan Genel konusu
Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Özlenen oyuncu Bülent İnal, Tatar Ramazan rolü ile sevenleriyle buluşuyor.

Tatar Ramazan'ın adalet için verdiği mücadeleyi izlerken, mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısına tanık olacaksınız.

 Kadir İnanır'ın başrolünde oynadığı Tatar Ramazan filmi yeniden dizi olarak çekiliyor. Başrollerini Bülent İnal ve Türkan Yılmaz'ın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi büyük ses getireceğe benziyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin bu akşam yayınlancak olan 7. bölüm fragmanı ATV tarfından yayınlandı.

Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Tatar Ramazan Dizisinin Oyuncuları

Bülent İnal Ramazan Keskin

Türkan Yılmaz Süreyya

Ahmet Mekin Tatar Ahmet Keskin

Osman Soykut Kirmastılı Hasan

Burak Yamantürk Elmas

Umut Karadağ Abdurrahman Çavuş

Tatar Ramazan dizisi için cipi göle uçurdular

 


YORUMLAR