Tatar Ramazan İZLE - Tatar Ramazan TEK PARÇA SEYRET, Tatar Ramazan yeni bölüm ve son bölümü (Tek Parça video) - 13 Eylül

Bu habere ilişkin yapılan aramalar; Tatar Ramazan, Tatar Ramazan izle, Tatar Ramazan yeni bölüm, Tatar Ramazan son bölümü, Tatar Ramazan yeni sezon, Tatar Ramazan 10. bölüm, Tatar ramazan 13 Eylül, Tatar Ramaza

Yeni sezonunda yeni isimler - Yapımını TMC'nin, yapımcılığı Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan 'Adaleti arayan adam' Tatar Ramazan, ikinci sezonuyla da ekranlara geliyor. Bu sezon Tatar Ramazan, yeni karakterleriyle de dikkat çekecek. 'Ben bu hayatta kendime değişmez bir yol seçtim. Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz' diyen Ramazan'ın adalet arayışı bu sezon da izleyicileri ekrana bağlayacak.

Tatar Ramazan 7.Bölüm izle -  Ovacık Cezaevi'ne dönen Ramazan, can düşmanlarıyla aynı kafesin içine tıkılmış yaralı bir kurt gibidir artık... Çavuş ve Ekrem, hapishane içinde kendi düzenlerini kurmuş, Müdür Hamit'i parmaklarında oynatmaktadır. Hamit, işkenceler ve sonu gelmeyen hücre cezalarıyla Ramazan’ı onlardan uzak tutar. Haftalardır münferitten çıkamayan Ramazan'ı hayata bağlayan tek şey, oğlu Kerim'dir.

Elmas ise çaresizlikten delirmek üzeredir. Ovacık Cezaevi’ni ıslah etmesi için görevlendirilen Savcı Ömer, adalete gönülden bağlı biridir. Savcının ilk adımı, Ramazan’ı hücreden çıkartmak olur. Ancak onun bu hareketi, savaşın fitilini yeniden ateşleyecektir. Kirmastılı Dayı'nın manevi evladı olan Ebru, can dostu Ayşe’nin ricası üzerine Ramazan’ın davasını üstlenmek amacıyla Ovacık'a gelir. Cezaevini mezarı gibi gören ve kimsenin yardımını istemeyen Ramazan, Ebru’yu derinden sarsar. Melkon, yıllardır yüzünü görmediği, pavyonlarda şarkıcılık yapan kızı Alin’i bulur. Alin’in gözlerine ilk bakışıyla birlikte Elmas’ın çorak yüreğine bir cemre düşer.

Tatar Ramazan, merakla beklenen 2.sezonun ilk fragmanı :

Ramazan Bayramı sonrası yeni bölümlerin çekimlerine başlanan dizinin seti, önceki sezonda olduğu gibi yine İzmir'de yer alıyor. Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden Tatar Ramazan'ın hikâyesini anlatıyor. Tatar Ramazan rolünde ise sevilen oyuncu Bülent İnal ekrana gelmekte.

Tatar Ramazan setinden en son kamaera arkası fotoğraflar:

Tatar Ramazan'daki Yenilikler

Tatar Ramazan'ın 2. sezonunda yepyeni bir hikâyeye başlanacak ve dizi kadrosuna güçlü isimler katıldı: Özge Özpirinçci, Burcu Kara ve İlker Aksum

Özge Özpirinçci kimdir?

İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri (Ada) dizilerinde rol alan Özpirinçci çeşitli reklamlarda da oynamıştır. Daha sonra Melekler Korusun dizisinde İpek Taşkır karakterini canlandıran Özpirinçci Zülfi Livaneli'nin Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır. ATV yayınlanan Al Yazmalı dizisinde başrol oynayan Özpirinçci Nisan 2013'te oyuncu Engin Altan Düzyatan ile nişanlanmıştır.

Burcu Kara kimdir?

Olay TV'de program sunuculuğu ile kariyerine başlayan Burcu Kara da sonra Kanal'de bir süre muhabirlik, 2002 yılından sonra da haber spikerliği yapmıştır. Oyunculuk dersleri aldıktan sonra Haziran Gecesi'nde Duygu karakterini canlandırmış; O Şimdi Mahkum ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmlerinde rol almıştır. Cinesinema ve Burcuyla programlarını da sunan Kaya, Güllü tiyatro oyununda Kerem Alışık ile başrolleri paylaşmış ve İpsiz Recep yapımında da rol almıştır.

İlker Aksum kimdir?

M. Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro bölümü mezunu olan İbrahim İlker Aksum, özellikle Canım Ailem dizisindeki Halim rolü ile tanınmaktadır. Çarli, Yabancı Damat, Ejder Kapanı, Vavien, Muhteşem Yüzyıl gibi pek çok dizi ve filmde rol almıştır.

 Tatar Ramazan Genel konusu
Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Özlenen oyuncu Bülent İnal, Tatar Ramazan rolü ile sevenleriyle buluşuyor.

Tatar Ramazan'ın adalet için verdiği mücadeleyi izlerken, mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısına tanık olacaksınız.

 Kadir İnanır'ın başrolünde oynadığı Tatar Ramazan filmi yeniden dizi olarak çekiliyor. Başrollerini Bülent İnal ve Türkan Yılmaz'ın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi büyük ses getireceğe benziyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin bu akşam yayınlancak olan 7. bölüm fragmanı ATV tarfından yayınlandı.

Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Tatar Ramazan Dizisinin Oyuncuları

Bülent İnal Ramazan Keskin

Türkan Yılmaz Süreyya

Ahmet Mekin Tatar Ahmet Keskin

Osman Soykut Kirmastılı Hasan

Burak Yamantürk Elmas

Umut Karadağ Abdurrahman Çavuş

 

Hangi oyuncu nereden geldi.. İte oyuncular hakkıdna bilmedikleriniz..

Tatar Ramazan sırtını sağlama aldı - Ekranın fenomen dizisi ‘Tatar Ramazan', Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan ve Görkem Arslan'la oyuncu kadrosunu güçlendirdi. Dizi yeni sezona 13 Eylül'de başlıyor. Ekrana geçtiğimiz sezonlarda ‘merhaba' diyen birçok dizi, yenilenen oyuncu kadrolarıyla yeni dizileri aratmayacak. İzleyicisiyle geçen dönem tanışan ve başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı ‘Tatar Ramazan', oyuncu kadrosunu Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan ve Kanbolat Görkem Arslan'la güçlendirdi. Türkan Yılmaz geçen sezon finalinde ölerek diziden ayrılınca kadroya 4 oyuncu katıldı. Tatar Ramazan'ın adalet mücadelesinde bu sezon en büyük yoldaşlarından biri Ebru olacak. Burcu Kara'nın canlandıracağı ‘Ebru', Ovacık'ta doğan ve Kirmastılı'nın desteğiyle çok zor şartlar altında hukuk eğitimini tamamlayıp memleketine dönen bir avukatı oynayacak. Kirmastılı'nın biricik kızı Ayşe'yi ise Türkü Turan canlandıracak. Savcı Ömer'i Görkem Arslan, Melkon Usta'nın kızı Alin'i ise Özge Özpirinçci oynayacak. Bozuk düzenle mücadele eden Tatar Ramazan'ın hikâyesini anlatan dizi, 13 Eylül'de atv'de ekrana gelecek.

 

`Tatar Ramazan`... BU CEZAEVİ ARTIK BENİM MEZARIM!

Bülent İnal ve Burak Yamantürk'ün başrollerini paylaştğı Tatar Ramazan, yeni sezonda atv ekranlarında 13 Eylül cuma günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

yeni sezonunda yeni isimler

Yapımını TMC'nin, yapımcılığı Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan 'Adaleti arayan adam' Tatar Ramazan, ikinci sezonuyla da ekranlara geliyor.

Bu sezon Tatar Ramazan, yeni karakterleriyle de dikkat çekecek. 'Ben bu hayatta kendime değişmez bir yol seçtim. Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz' diyen Ramazan'ın adalet arayışı bu sezon da izleyicileri ekrana bağlayacak.

'Bu cezaevi benim mezarım'

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde Süreyya'yı kaybeden Tatar Ramazan, artık hapishaneye, kendi deyimiyle mezarına geri dönmüştür.

Kimseyle konuşmaz, kendi köşesine çekilir ve geride bıraktığı oğlundan ve kaybettiği sevgilisinden başka hiçbir şeyi düşünmez.

Diğer yandan Çavuş ve Müdür'ün kurduğu saltanat da devam etmekte ancak Ramazan artık onlara hiç ilişmemektedir.

Hapishane hayatı, İstanbul'dan Ovacık Hapishanesi'ni ıslah etmeye gelen Savcı Ömer'le birlikte kökünden değişecektir. Sertliği ve kuralcılığı da dikkat çeken Savcı Ömer'i Görkem Arslan canlandıracak.

Adaleti arayan kadın: Avukat Ebru

Tatar Ramazan'ın adalet mücadelesinde bu sezon en büyük yoldaşlarından biri Ebru olacaktır. Burcu Kara'nın canlandıracağı Ebru, Ovacık'ta doğan ve Kirmastılı'nın desteğiyle çok zor şartlar altında hukuk eğitimini tamamlayıp memleketine dönen bir avukattır.

Ebru'nun babası haksız yere hapis yattığından en büyük amacı adaletsizlik ile savaşmaktır. Ramazan'ın davasıyla Ayşe'nin teklifiyle ilgilenir. Onun adalet için sürdürdüğü mücadelesinden, sonra da kendisinden etkilenir.

Elmas'ın yeni umudu: Alin

Elmas ve Ramazan'ın en büyük dostlarından Melkon Usta'nın kızı Alin, babasını görmek için Ovacık'a gelir, ancak peşinden Sedat da onu takip eder. Sedat, Alin'i hiç beklemediği biçimde kandırıp onu pavyonlarda çalışmaya zorlayan adamdır.

Babası Melkon, Alin'i kurtarmak için Sedat'ı bıçakladığından dolayı içeri düşmüştür. Melkon, Elmas'tan yardım ister. Elmas, Alin'i kurtarır. Ancak hiç beklenmeyen bir şey olur, Özge Özpirinççi'nin canlandıracağı Alin ile Elmas, birbirine aşık olur.

Ayşe'yi bu sezon Türkü Turan canlandırıyor

Kirmastılı'nın biricik kızı Ayşe'yi bu sezon ünlü oyuncu Türkü Turan canlandırıyor. Kirmastılı'nın ölümüyle Ramazan'a daha da bağlanan Ayşe, onu kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. Bunun için avukat olan çocukluk arkadaşı Ebru'yu çağırır.

Ancak Ebru, ilk başlarda adalet mücadelesine hayran olduğu Ramazan'ın zamanla kendisine hayran olmaya başlar. İki en yakın arkadaş, büyük bir çıkmazın içine doğru sürüklenmektedir.


YORUMLAR