Tatar Ramazan 9. Bölüm Sezon Finali İZLE, Yeni bölüm & Son bölüm Fragmanı (Bülent İnal) 21 Haziran Cuma

Tatar Ramazan 9. bölüm sezon finali atv izle. Kirmastılı'yı oğlu Fehmi öldürüyor! Ramazan, Abdurrahman Çavuş'u nasıl öldürecek? Süreyya oğlunun kimden olduğunu açıklıyor.

 Tatar Ramazan 9. bölüm sezon finaliyle bu cuma ekranlara gelmek için gün sayıyor. Tatar Ramazan ekralarda kısa zaman içinde sevilen bir dizi haline geldi. Her hafta yeni bölümleriiyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Tatar Ramazan dizisi bu hafat sezon finali yapıyor.

Tatar Ramazan'da heyecan devam ediyor.Tatar Ramazan sevdiği kadının kocası ile karşı karşıya gelir.Ramazan en yakın arkadaşlarından birini kaybettiği için hüzün dolu dakikalar yaşar.

Tatar Ramazan heyecan ve hüzün dolu bölümü ile 21 haziran Cuma akşamı ATV ekranlarında. Başrollerinde Bülent İnal, Türkan Yılmaz, Ahmet Mekin, Serpil Bierschwale ve Server Mutlu'yu izlediğimiz 'Tatar Ramazan'da Süreyya'yı bulmak için Ekrem'in fabrikasını basan Ramazan, Ekrem'le baş başa kalır.

Ekrem, elinde tabancası olmasına rağmen Ramazan'a müdahale edemez. Tarık'tan Süreyya'ya nasıl ulaşabileceğini öğrenen Ramazan, onu bulur. Tüm bunlar yaşanırken Süreyya hastanede yalnız, perişan, çaresiz ve bitaptır. Tecrit odasının kapıları açılıp da yeniden onu uyuşturmaya gelen hemşireyi görünce can havliyle kaçarak hastanenin çatısına sığınır. Süreyya intihar etmeyi planlarken, Ramazan onu kurtarmaya gelir. Süreyya ise artık bu sefer Kerim'le ilgili hakikâti Ramazan'a söylemeyi planlamaktadır...

Tatar Ramazan 9. Bölüm Sezon Finali Fragmanı:

Tatar Ramazan Genel konusu
Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Özlenen oyuncu Bülent İnal, Tatar Ramazan rolü ile sevenleriyle buluşuyor.

Tatar Ramazan'ın adalet için verdiği mücadeleyi izlerken, mertliğin, cesaretin, onurun zulme başkaldırısına tanık olacaksınız.

 Kadir İnanır'ın başrolünde oynadığı Tatar Ramazan filmi yeniden dizi olarak çekiliyor. Başrollerini Bülent İnal ve Türkan Yılmaz'ın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi büyük ses getireceğe benziyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin bu akşam yayınlancak olan 7. bölüm fragmanı ATV tarfından yayınlandı.

Dizi, sıradan bir demirci iken efsaneye dönüşen, bozuk düzenle mücadele eden bir kahramanın hikâyesini ekrana getirecek.

Tatar Ramazan Dizisinin Oyuncuları

Bülent İnal Ramazan Keskin

Türkan Yılmaz Süreyya

Ahmet Mekin Tatar Ahmet Keskin

Osman Soykut Kirmastılı Hasan

Burak Yamantürk Elmas

Umut Karadağ Abdurrahman Çavuş

Tatar Ramazan dizisi için cipi göle uçurdular

 


YORUMLAR