16 Nisan 2014 Çarşamba
   26.05.2013 16:15:52

Tatar Ramazan 5.Bölüm tek parça izle.. Tatar Ramazan son bölüm izle.. Tatar Ramazan 6.Bölüm fragmanı izle..

Tatar Ramazan 6. Bölüm fragmanı seyret, Tatar Ramazan 6. Bölüm fragmanı hd izle, Tatar ramazan son bölümde ne oldu? Fotogaleri ve son bölüm fragmanı Tatar Ramazan 5.Bölüm izle

 Ramazan firarda! -  Ramazan ağır yaralıdır. Cezaevinden kaçırılmazsa, Müdür Hamit onu insafsızca ölüme terk edecektir. Kirmastılı gözünü karartır. Bu kördüğümden kurtulmanın tek yolu, Ramazan’ı kaçırmaktır. Ve Ramazan bindirildiği bir cezaevi nakil aracı içinde Ovacık Cezaevi’nin duvarlarını geride bırakır. Yanında Ali ve Arif, peşinde jandarmalar, ateş yağmuru ve ölüm vardır.

Süreyya, Ramazan’ı yitirme endişesiyle kahrolmaktadır. Çaresizlikten çıldırmak üzereyken hızla yaklaşan askeri araçta Ramazan’ı görür. Süreyya, her şeyi göze alır. Araca biner ve bu ölüm koşusuna katılır. Madem birlikte yaşayamamışlardır, o zaman birlikte öleceklerdir. Araç kurşun yağmuru altında, kontrolünü kaybeder. Uçurumun dibindeki göle savrulup, düşer. İki aşığın elleri bir kez daha ayrılır. Süreyya, jandarmalar tarafından kurtarılırken Ramazan gölün karanlık sularına gömülüp gider. Süreyya da nefes almıyordur artık... Öte yandan herkes infaz günü gelen Elmas için kahrolmaktadır.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!