20 Nisan 2014 Pazar
   26.10.2013 00:33:17

Tatar Ramazan 16.Bölüm Fragmanı izle - Tatar ramazan yeni bölüm fragmanı seyret 1 Kasım Cuma

Tatar Ramazan 16.Bölüm Fragmanı Full izle 1 Kasım 2013 Atv - Tatar Ramazan 16.Bölüm Fragmanı izle | full izle, hd izle, seyret, dizi

 Tatar Ramazan 15. Bölüm izle. Tatar Ramazan 16. Bölüm full izle. Tatar Ramazan 16. Bölüm seyret. Tatar Ramazan son bölüm izle tıkla dizi izle... Tatar Ramazan 16. Bölüm izle, Tatar Ramazan tek parça izle, Tatar Ramazan son bölüm izle, fenomen dizi Tatar Ramazan yeni bölümü ile tıkla dizi izle Atv dizi izle...

Tatar Ramazan 16. Bölüm izle 01 kasım Cuma dizisi Tatar Ramazan bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Tatar Ramazan 16. Bölüm bu akşam saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Peki Tatar Ramazan dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. 

Tatar Ramazan 16. Bölüm izle full tek parça izle Atv dizi izle

Tatar Ramazan 16. Bölüm özeti

Tatar Ramazan 16. BölümdeRamazan bu kez, düşmanların en büyüğünü, en acımasızını karşısına almıştır. Kanlı elleri devletin en üst kademelerine kadar uzanan kudretli Beyefendi'yi... Kimsenin adını bile bilmediği yeraltı dünyasının "Şah"ını... Emek Mahallesi'nin üstüne bir karabasan gibi çöken eli silahlı adamlar da onun "piyon"larıdır zaten. Ramazan, mahalleliyi korumak için Beyefendi'nin "veziri" Bulgar Ferit'le gitmeyi kabul eder. Ancak gittikleri yerde Ramazan'ı çok kötü bir sürpriz beklemektedir. Beyefendi, Ramazan'ı bitirmeye karar vermiştir. Kara bir haber yollar.

Tatar Ramazan 16. Bölüm 'de Ramazan'dan çok değerli bir şeyini alacaktır. Bu zor zamanlarda Ebru ve Ramazan yakınlaşmaya başlar. Birbirlerine destek olmaya çalışırlar. Bunu gören Ayşe kıskançlıkla kavrulur. Ebru'yu hayatından kovup Ramazan'dan uzaklaştırmak ister... Ancak çok geçmeden Ebru'yu Ramazan'ın kalbinden silemeyeceğini anlayacaktır. Ayşe böyle yaşamaktansa ölmeyi ister... Elmas'tan ayrı olmaya, yaşadığı hayata artık katlanamayan Alin ise Çavuş'tan sonsuza kadar kurtulmak için gözünü karartır. Ancak işler hiç de sandığı gibi gitmeyecektir. Tüm bunlar olurken Ramazan'ın canı, hayatındaki en değerli şeyi, oğlu Kerim'in velayet davasının günü gelir çatar... Ve Beyefendi cehennemin kapılarını aralar... Ramazan'ın en büyük kâbusu gerçek olmak üzeredir.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!