Tatar Ramazan 14.Bölüm izle, Tatar Ramazan 14.Bölüm tek parça izle, Tatar Ramazan 14.Bölüm full izle

Tatar Ramazan 14.Bölüm hd izle,Tatar Ramazan 14. Bölüm full izle, Tatar Ramazan 14.Bölüm online izle.

Tatar Ramazan 13.Bölüm izle - Özgür kalan Ramazan, acı anılarla dolu Ovacık’la vedalaşır ve İstanbul’da, onu çok uzun zamandır hasretle bekleyen sevdikleriyle kucaklaşır. Ancak fark edecektir ki ne dostları ne de düşmanları bıraktığı gibi değildir.

Ekrem ve Çavuş, güçlerine güç katmış, İstanbul’un dört bir yanını kötülükleriyle kuşatmıştır. Ekrem, siyasi kariyeri için önemli adımlar atarken, Çavuş ise Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir batakhaneler krallığı kurmuştur. Alin’i de bu krallığın zindanlarına kilitlemiştir. Çavuş, onu Elmas’ın ve babasının hayatını tehdit ederek yanında tutmaktadır. Bunu bilmeyen Elmas, defalarca Alin’i kurtarmaya çalışmış ancak buna gücü yetmemiştir. Tek umudu, Ramazan’dır.

Ramazan’ı umutla bekleyen biri de çok uzun zamandan beri ona gizli bir aşk besleyen Ayşe’dir. Ramazan’ın, babasının vasiyetindeki gibi işlerin başına geçmesini düşlemektedir. Ancak Ramazan, baba mesleğini sürdürerek oğluyla birlikte kendisine küçük bir dünya kurmaya kararlıdır.

Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı izle Tatar Ramazan yeni fragmanı izle... Tatar Ramazan dizisinin yeni fragmanı yayınlandı, Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı izle, Tatar Ramazan son fragmanı izle, Tatar Ramazan izle, Atv dizi izle. Tatar Ramazan 13. Bölüm Fragmanı, Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı izle, Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı full izle, Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı seyret, Tatar Ramazan son bölüm fragmanı izle, Atv dizi izle, Tatar Ramazan 13. bölüm izle, Tatar Ramazan fragmanı izle, Tatar Ramazan son bölüm izle, Tatar Ramazan yeni bölüm fragmanı izle...

Başrollerini Bülent İnal ve Umut Karadağ ve Burcu Kara'nın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin 4 Ekim Cuma akşamı yayınlancak olan 13. bölüm tanıtım fragmanı ATV tarfından yayınlandı. İşte Tatar Ramazan dizisi 13. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...Tatar Ramazan 13. Yeni Bölüm Bu Akşam ATV'de İzle... Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatar Ramazan dizisi 13. bölüm fragmanı ve özeti ATV'nin resmi sitesinden duyuruldu.

ATV'nin sevilen dizisi Tatar Ramazan 13. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tatar Ramazan 13. bölümü bu akşam ATV ekranlarında olacak. Tatar Ramazan dizisinin 13. bölümünde neler olacağı ise merak konusu. İşte Tatar Ramazan 13. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar... Başrollerini Bülent İnal ve Umut Karadağ ve Burcu Kara'nın paylaştığı Tatar Ramazan dizisi reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. ATV ekranlarında her Cuma akşamı izyicisiyle buluşan Tatar Ramazan dizisinin bu akşam yayınlancak olan 13. bölüm tanıtım fragmanı ATV tarfından yayınlandı. İşte Tatar Ramazan dizisi 13. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Tatar Ramazan 13. Bölüm özeti...

Ramazan, Savcı Ömer'i ölümün pençesinden çekip kurtarır. Ömer'in artık Ramazan'a bir can borcu vardır. Kalleş planın arkasında Çavuş'un olduğunu anlayan Ömer, hesap sormak için Çavuş'un karşısına dikilir. O gece ölümün kıyısından dönen yalnızca Ömer değildir. Ebru ve Ayşe de Ekrem'in kurduğu hain tuzaktan son anda kurtulur. Alin'in üstüne bir kâbus gibi çöken Sedat ise karşısında Elmas'ı bulur.

Elmas artık Alin'i bırakmamaya kararlıdır. Kederle dolu olan Alin'in yüreği yıllar sonra ilk kez Elmas'ın aşkıyla atmaya başlar. Ömer, Ovacık Cezaevi'ni Çavuş için cehenneme çevirmeye kararlıdır. Çavuş'un son umudu Ekrem'dir artık... Ekrem, Çavuş'un tahliye olmasını sağlamak için çalışmaktadır. Ramazan'ın duruşmasında davanın seyri sürpriz bir ifade ile bir anda değişiverir.

Ebru, Ramazan'ın özgür kalması için canhıraş çalışırken Elmas'ı da canı kadar sevdiği biricik kızına kavuşturur. Çavuş'un tahliye edileceğini öğrenen Ramazan delirecek gibi olur. Ovacık Cezaevi'nin tarihindeki en büyük isyan başlar. Ayşe'nin içinde de büyük bir isyan vardır. Kardeşi bildiği Ebru'nun Ramazan'a âşık olduğunu anlamıştır.


YORUMLAR