Tatar Ramazan 13. Bölüm izle, Tatar Ramazan 13.Bölüm tek parça izle, Tatar Ramazan 13.Bölüm full izle

Tatar Ramazan izle, Tatar Ramazan 13.Bölüm hd izle, Tatar Ramazan 13.Bölüm son bölüm, Tatar Ramazan 4 Ekim 2013 izle.

Tatar Ramazan 12. Bölüm Bu Akşam ATV Ekranlarında Tatar Ramazan 12. bölüm bu akşam atv ekranlarında yayınlanacak. Tatar Ramazan yeni bölümde neler oluyor? Tatar Ramazan 12. bölümü avt'de izleyebilirsiniz. Tatar Ramazan 12. bölüm fragmanı çıktı. Tatar Ramazan 12. bölüm bu akşam atv ekranlarında yayınlanacak.

Tatar Ramazan yeni bölümde neler oluyor? Tatar Ramazan 12. bölümü avt'de izleyebilirsiniz. Tatar Ramazan 12. bölüm fragmanı çıktı.Adaleti arayan bir adamın hikâyesi... Ramazan, sıradan bir demirciyken, efsaneye dönüşüyor Çünkü insanoğlunun en çok ihtiyaç duyduğu şeye, adalete baş koyuyor... Tatar Ramazan, bu dünyanın hesabını ahrete bırakmıyor! 

Tatar Ramazan İzle (12. Bölüm, Canlı) - Tatar Ramazan Yeni Bölüm 28 Eylül Cuma Yani Bugün ATV'de... Tatar Ramazan dizisinin 12. bölümü bugün yani 28 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek ki Tatar Ramazan yeni bölümde hapishane karışıyor. Tatar Ramazan 12. bölüm fragmanını haberimizde izleyebilir ayrıca Tatar Ramazan canlı dizi izleme bağlantısından faydalanabilirsiniz. 

Tatar Ramazan'ın adalet arayışı 12. bölümde sürüyor. Tatar Ramazan 12. yeni bölüm 28 Eylül Cuma günü saat 22:00'da ATV'de oynuyor. Tatar Ramazan dizisinin 12. bölümünde Çavuş tahliye ediliyor ve hapishanede olaylar çıkıyor. Seyircileri gerilimli anların ve heyecanlı sahnelerin beklediği Tatar Ramazan dizisinin 12. bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca yayın saatinde diziyi internetten izlemek isteyenler için canlı yayın bağlantısı aşağıdadır. (12. Bölüm, ATV Canlı 27 Ağustos Cuma Saat 22:00)

İşte Tatar Ramazan'ın merakla beklenen 12. Bölüm fragmanı

Tatar Ramazan 11. Bölüm Özet
Ekrem, yasaların elinden kurtulmuştur ama Ramazan onun celladı olmaya kararlıdır. Ramazan, bu dünyadaki tek varlığı, yaşama sebebi olan oğlu Kerim'i korumak için kendini ateşe atmaya hazırdır. Fakat Savcı Ömer'in beklenmedik müdahalesi Ramazan'a engel olur.

Ekrem ellerinin arasından kurtulup giderken, oğlunu kaybetme korkusu Ramazan'ı kahreder. Ebru, Ramazan'a söz verir. Kerim'i korumak ve Ekrem'in cezasını çekmesini sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaktır.  Ramazan, Ekrem'in tahliye edilmesinden dolayı Savcı Ömer'i ve temsil ettiği bütün sistemi suçlar.

Otoritesinin bu şekilde sarsılmasına göz yummayan Ömer, Ramazan'a büyük bir ceza verir. Ancak Savcı Ömer, gerçek düşmanının kim olduğunu çok ağır bir bedel ödeyerek öğrenecektir.  Kerim'i Ekrem'den korumak için mücadele eden Ebru ise kendi duygularıyla yüzleşmeye başlamıştır. Can dostu Ayşe'yi incitmekten korksa da kalbinin Ramazan için attığını fark eder


YORUMLAR