Survivor'da yeni sürpriz Atalay Demirci oldu! Atalay Demirci'den Survivor'a özel video şov! (Video ve Fotoğraf Galerileri)

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu Atalay Demirci, konuk olduğu Survivor'da gülmekten kırdı geçirdi. İZLE

 Acun Ilıcalı bir yarışmadaki başarısını diğerine de aktarıyor. Survior 2013 ünlüler gönüllüler yarışmasına Atalay Demirci geldi. Yetenek Sizsiniz birincisi Atalay Demirci Survivor Adası'na gitti ve açlık sefalet içinde olan yarışmacılara stand up gösterisi yaptı. Dağhan gönüllüler adasına gönderildi ve tüm dengeler bir anda değişti. Atalay Demirci Survivor'daki yarışmacıları güldürdü. Sert ve soğuk havayı kırdı.

Türkiye'nin ueni ünlüsü Atalay Demirci şehir şehir ülke ülke geziyor. Turnesi kapsamında geçtiğimiz günlerde Hollanda da olan Atalay Demirci bu hafta da Panama'da yani Survivor Adası'nda. Acun Ilıcalı'nın ünlü ettiği Atalay Demirci diğer bir Acun Medya yarışması olan Survior'a konuk oldu. Kendisinin ve Türkiye'nin Survivor hakkındakigörüşlerini anlatan komedyen tüm yarışmacıları güldürdü.

Birleşme partisinden önce önden küçük bir stand up şov yapan Atalay Demirci Survivor Adası'nda esprilerini patlattı. Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz'in unutulmaz ve en çok sevilen yarışmacısı olan Atalay Demirci'yi Adaya getirdi.

Acun: Survivor'a değişik bir bakış açısı istedim. Dışarıdan bir göz bizim hakkımızda ne söyleryecek merak ettim. Yetenek Sizsiniz'in birincisi Atalay Demirci'yi buraya davet ettim. Kendisi 3 uçak ile buraya geldi. Avrupa'da turnede ve hemen eri dönecek. Kendisinin Survivor gözlemlerini alacağız."
 

Survivor'un Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Atalay Demirci yarışmacılara büyük bir sürpriz yaptı. Adaya konuk olan Atalay Demirci, Survivor'da yarışmacıların en ilginç hallerinden videolar hazırladı. Yarışmacıların adadaki komik hallerini videolar eşliğinde yorumlayan Demirci, yarışmacıları gülmekten kırıp geçirdi.

 

 


YORUMLAR