Survivor izle, 2014 Survivor izle, Survivor ilk bölüm izle - CANLI YAYIN

Survivor İzle! Survivor İlk Bölümü (2014 Survivor Yarışmacıları) Star TV izle, Survivor canlı yayın izle, Survivor son bölüm HD izle, Survivor yeni bölüm izle, Acun Ilıcalı izle

 Herkesin merkala beklediği Survivor sonunda izleyenleriyle buluşuyor. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor bu akşam Star Tv ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Survivor 2014 izlemek için "SURVİVOR İZLE " linkine tıklamanız yeterli. 2 Mart 2014 tarihli yayını sitemizden canlı olarak an be an izleyebilirsiniz. 

SURVİVOR İZLE

SURVİVOR 2014 İZLE

SURVİVOR 2 MART İZLE

SURVİVOR CANLI YAYIN İZLE

Kim daha iddialı? Ünlüler ve gönüllüler arasında inanılmaz rekabetin kazananı kim olacak?

Ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya...

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı “Survivor” yedinci sezonuyla 2 Mart Pazar başlıyor.

Televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor yine herkesi ekrana kilitleyecek. Her hafta farklı bir maceraya yelken açan “Survivor”, yeni sezonunda Dominik’te gerçekleşecek.

Yarışma Dominik Cumhuriyeti’nde yapılıyor.

İŞTE 2014 SURVİVOR İSİMLERİ - FOTO GALERİ

İşte bu sezon Survivor’a katılan ünlü yarışmacılar;

Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen),Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu).

Ünlüler takımından çekinmediklerini ve kendilerinin daha güçlü olduğunu iddia eden gönüllüler bakalım adada nasıl bir mücadele verecek?

Yarışmanın gönüllü yarışmacıları

Mert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Akın Saatçi, Ertunga Gemuhluoğlu, Ekrem Toraman, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

SURVİVOR YARIŞMACISI HAKKINDA ŞOK EDEN İDDİA - FOTO GALERİ 

 


YORUMLAR