Survivor izle 20 Nisan 2013,Survivor Yeni bölüm izle, son bölüm,STAR, Survivor'da Gönüllüler ve ünlüler arasında yapılan ödül oyununu kim kazanacak?+fragman

20.04.2013,Survivor hd izle,Survivor seyret,Survivor full hd izle,Survivor yeni bölüm hd izle,Survivor son bölüm hd izle,Survivor yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Adada dengeler değişti!
Ünlüler takımından Nazenin'in ayrılması ile adada bütün dengeler değişti. Gönüllüler ve ünlüler arasında yapılan ödül oyununu kim kazanacak?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; Survivor, tüm heyecanıyla devam ediyor.

Yarışmacılar hem birbirleriyle hem açlıkla hem de zorlu doğa koşullarıyla mücadele ediyor.

Yarışma bu sene Panama'da bir adada çekiliyor.

GÖNÜLLÜLER ASLINDA KİM? + FOTOGALERİ

Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 yılında İzmir'e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbula gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemişdir.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer’de yarışıyor.


YORUMLAR