17 Nisan 2014 Perşembe
   01.04.2013 16:49:33

Survivor Duygu Çetinkaya Tuncay Şanlı'nın eski sevgilisi mi? Survivor Duygu kimdir, Duygu Çetinkaya resimleri

Survivor yarışması,Tuncay Şanlı'nın eski sevgilisi(Duygu Çetinkaya) ile yeni sevgilisi(Fatmagül Fakı) arasındaki çekişmeye de sahne olacak. (FOTO GALERİ)

Acun Ilıcalı 'nın büyük beğeniyle izlenen yarışması Survivor 'da ünlüler ve gönüller takımlarından sonra bir de Tuncaylılar takımı çıktı! Yarışmada gönüllüler takımında yer alan Fatmagül Fakı, Bursasporlu Tuncay Şanlı 'nın sevgilisi olarak adını duyurdu.

Güzelliğiyle dikkat çeken ve 'Yerli Adriana Lima ' denilen Fakı 'nın gönüllüler adasındaki takım arkadaşı Duygu Çetinkaya 'nın da 8 yıl önce Tuncay 'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Survivor yarışmasının şu ana kadar en çok tepki çeken yarışmacısı olarak adından söz ettiren Duygu Çetinkaya 'nın Tuncay Şanlı 'yla 2005 yılında Fenerbahçe 'de oynarken yakınlaştığı öğrenildi. Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Çetinkaya ile Tuncay kısa süre birlikte oldu. Ünlü futbolcunun o yıllarda kıskançlık nedeniyle Duygu Çetinkaya 'nın Bodrum 'da kaldığı oteli bastığı da iddialar arasında. 

İşte fotoğraflar ile Duygu Çetinkaya ve hayat hikayesi:

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Gönüllüler adasında yarışacak isimlerden bir diğeri de Duygu Çetinkaya oldu. Dünyanın en zor yarışmasında Gönüllüler adasında yarışacak ünlü isim Survivor Duygu Çetinkaya oluyor. Gönüllüler adasında yer almasının yanı sıra birçok projede yer alan bir tanınan bir oyuncudur.

Duygu Çetinkaya, 13 Ocak 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir ve yarışmaya katıldığı anda 27 yaşındadır. Survivor Duygu Çetinkaya, Denizli'de doğmuştur fakat babasının asker olması sebebiyle birçok şehirde yaşamak durumunda kalmıştır. Daha önce Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek ve Gölcük gibi illerimizde yaşamıştır...

Survivor'da deniz keyfi

Ada'dan en yeni fotoğraflar:

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!