19 Nisan 2014 Cumartesi
   10.01.2013 22:20:17

Şilan Dilan Serkan Yetenek Sizsiniz 2. Tur performansı izle Acun Ilıcalı Hülya Avşar Sergen Yalçın Alp Kırşan

10.01.2013, Yetenek Sizsiniz hd izle,Yetenek Sizsiniz seyret, Yetenek Sizsiniz full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Ocak 2013 Cumartesi günü Star TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz 2. Turunda Grup Şilan Dilan Serkan “Vazgeçtim Performansı” ile büyük beğeni topladı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 1. turunda 3 evet alan ve Kırşehir yöresinin şarkısını söyleyerek Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin favorilerinden olan Şilan Dilan Serkan 2. turda da duygusal şarkılar söylediler.
2. Turda Yıldız Tilbe’nin şarkısı olan Vazgeçtim Şarkısını seslendirdiler.

 

 2. tur heyecanı devam ediyor!
İlk turda jüriden geçer not alan yarışmacılar yarı finale kalmak için 2. tur elemelerinde performanslarına yenilerini ekleyerek izleyici ve jüri karşısına çıkıyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

Sahne arkasında ise Alp Kırşan yer alıyor.


YENİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!