Show Tv canlı izle, Fatih Harbiye izle, Fatih Harbiye 18.Bölüm izle

Fatih Harbiye 18.Bölüm tek parça izle, Fatih Harbiye 18.Bölüm hd izle.

DİZİYE YENİ KARAKTER

Fox’un ilgiyle izlenen dizisi Fatih Harbiye’ye yeni bir isim katıldı. Doktorlar, Papatyam gibi yapımlarla tanınan genç oyuncu Başak Parlak; dizinin geçen hafta yayınlanan 13. bölümünde Rüya karakteriyle kadroya girmiş oldu. Şinasi (Yunus Emre Yıldırımer) karakterinin müzik direktörü olan Rüya, dizideki aşk üçgenini bozacak gibi duruyor. Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan Fatih Harbiye’de; Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimler yer alıyor. Dizi her Cumartesi 19:45’de yayınlanmakta.

SEVİLEN DİZİ NEDEN SHOW'A GEÇTİ

İlgiyle izlenen ve oldukça tutulan Fatih Harbiye dizisinin Show TV’ye transferi sessiz sedasız gerçekleşti. Dizinin bundan sonraki bölümü cumartesi günü Show TV’de yayınlanacak. Ancak sevilen dizinin neden Show’a geçtiği, Fox TV’nin izlenme oranları yüksek olan Fatih Harbiye’yi kanalda tutmak için çaba gösterip göstermediği anlaşılamamıştı.

Kulislerde konuşulanlara göre Fatih Harbiye’nin yapım şirketi Koliba film yüksek izlenme oranlarına dayanarak dizinin bölüm başı fiyatını arttırmak istedi. Fox TV Genel Müdürü Pietro Vicari ise yapım şirketinin bu taleplerini hep geri çevirdi.

Show Tv canlı izle

Sonrasında Show TV’nin devreye girmesiyle Koliba Film diziden kazanmayı düşündüğü rakamı Show TV’den alma imkanına kavuştu. Sevdaluk dışında yeni dizilerinden istediği sonucu alamayan Show TV için böyle bir operasyon kaçınılmaz bir hal alınca tutmuş diziye yönelme hamlesi Koliba Film’inm de işine yaramış oldu.


YORUMLAR