20 Nisan 2014 Pazar
   18.12.2013 19:56:54

Sevdaluk 2.Bölüm Show Tv canlı seyret - izle

Show Tv canlı izle, Sevdaluk izle, Sevdaluk fragmanı izle.

Show Tv'nin yeni dizisi Sevdaluk bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ'ın yer aldığı dizide Devin Özgür Çınar, Cengiz Bozkurt, Zuhal Gencer Erkaya gibi isimlerde yer alıyor. Tankut Kılınç ve Deniz Y. Şayir'in yönettiği dizi Doğu Karadeniz'in şirin bir köyünde yaşayan insanların bazen hüzünlü bazen de komik öykülerine yer verecek. Sevdaluk dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye başladı.

Sevdaluk, Sevdaluk hd, Sevdaluk tek parça, Sevdaluk full hd, Sevdaluk hd, Sevdaluk fragman, Sevdaluk fragman hd, Sevdaluk fragman tek parça, Sevdaluk fragman full, Sevdaluk 2.Bölüm hd, Sevdaluk 2.Bölüm tek parça, Sevdaluk 2.Bölüm full hd, Sevdaluk 2.Bölüm full.

Sevdaluk'ta nasıl başlayacak neler yapacak? Sevdaluk 1.Bölümde neler yaşanacak? Sevdaluk 1.Bölüm ne gibi sürprizlerle başlayacak? İşte Sevdaluk 1.Bölüm özet ve fragmanı:

SEVDALUK 2.BÖLÜM

Yıllar sonra beklenmedik biçimde köye dönen Orhan, ne kadar çabalasa da ailesiyle dilediği yakınlığı kuramaz. Öte yandan şiir meselesiyle akılları karışmış olan Ali İhsan ve Adalet tam da birbirlerine açılacakken, dereye düşen Denise suların yeniden bulanmasına sebep olur. Atlattığı kazaya rağmen hala fotoğraf çekmekte ısrar eden Denise’in tutumu ise zaten Ali İhsan ile kurduğu yakınlıktan dolayı kendisine bilenen Adalet’i işkillendirir.

Ali İhsan’ın Denise'e yakınlığını muhtar da kendi çıkarları doğrultusunda kullanır. Muhtarın yeni projesi için gerekli olan birtakım arazilerin satın alınması çalışmaları, Hayriye’nin arazisinde kendisini zora sokar ve işler karışır.

Orhan’ın dönme vakti gelmiştir. Ama ailesi hala direnmektedir. Adalet devreye girer. Önce kız kardeşi Hayriye’ye, sonra da Hayati’ye giderek her ikisini de yumuşatmaya çalışır ama nafile... Gençler kanadında Özlem devreye girer Gonca ve ağabeyi Orhan’ın arası nispeten düzelir.

SEVDALUK 2.BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!