'Seksenler' 69. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı Yayınlandı! 80ler dizisi son bölüm fragmanı İZLE

‘Seksenler’ yeni bölümüyle (Sezon finali) Salı akşamı saat 19:50′de TRT 1′de! TRT 1 Ekranlarının Sevilen dizisi Seksenler 69. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Seksenler yeni bölümde bu hafta neler yaşanacak?

Sksenler TRT 1'de fenomeni olmaya devam ediyor.TRT 1"rin başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ceyhun Fersoy, Vural çelik, İlker Ayrık, Serhat Kılıç, Ayşe Tolga, Pelin Akil, Doruk Evcim, Tansu Taşkıran, Kerem Yüksel, Müfit Can Saçıntı, Hacı Ali Konuk, Osman Büyükercan, Berat Yenilmez, Onur Dilber, Tolunay Donat, Can Kalaycıoğlu, Can Akçam, Devrim Özcan, Betül Berk oynadıkları, yapımını Birol Güven'in üstlendiği dizisi “Seksenler” 25 Haziran'da TRT 1'de. Seksenler yeni bölümü sevenleri tarafından heyecanla bekleniliyordu.Seksenler son bölüm fragmanı web sitemizde izliyebilirsiniz.Seksenler dizisinin bu haftaki 69.bölümü 25 haziran 2013 salı akşamı kaldığı yerden evinize konuk olmaya geliyor.

 

Bugüne kadar Ergun"dan hiç şüphelenmeyen Rukiye, Ergun ve Nazlı"yı plakçı dükkanında samimi şekilde görünce şok olur! Ergun ve Nazlı aşkı su yüzüne çıkmıştır! Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır! Ergun ve Nazlı"nın birlikte olduğunu anlayan Rukiye"nin tepkisi merak konusuyken, Ergun ve Nazlı"nın Rukiye"nin gerçekleri öğrendiğinden haberi yoktur. Öte yandan Gülden"in nikah günü yaklaşmakta ve Ahmet çok üzülse de Gülden"i engellemek için hiçbir şey yapmamaktadır. Ahmet"in üzülmesine daha fazla dayanamayan Çağatay ve Ergun ise Ahmet"in ağzından Gülden"e mektup yazmaya karar verir…

Yönetmen

Müfit Can Saçıntı

Yapımcı

Birol Güven

Program Ekibi

Senaryo: Murat Aras Müzik: Aydın Sarman 

25 Haziran Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 68. Bölümde ne olmuştu?

Ergun ve Nazlı'yı plakçı dükkanında samimi bir şekilde görecek olan Rukiye, büyük bir şok yaşayacaktır. Aşkları ortaya çıkacak olan Nazlı ve Ergun için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Rukiye, genç çifti gördüğünü onlardan gizlese de içi içini yiyecektir. Diğer yandan Ahmet, nikah günü hızla yaklaşan Gülden'i kararından döndürmek için elinden bir şey gelmeyince büyük bir çaresizlik içine düşecektir. Çağatay ve Ergun, Ahmet'in çaresizliğine daha fazla dayanamayacak ve onun ağzından Gülden'e bir mektup yazacaktır.

Seksenler'in bir önceki bölümünde Çınaraltı Mahallesi, 1982 Anayasasının halk oylamasına sunulacak olmasının telaşını yaşamıştı. Ancak mahalle esnafı, Evet ve Hayır oylamasında mavi rengin Hayır'ı temsil ettiğini karıştırdı ve trajikomik olaylar yaşandı. Diğer taraftan Gülden, Ahmet'e duyduğu bir anlık öfkeyle başka biriyle evlenmeyi kabul ettiği için pişmanlık duydu. Ahmet'in de Gülden'i durdurmak için elinden bir şey gelemedi. Gülden, pişmanlığıyla birlikte Ahmet'e her şeyi anlatmaya karar verdi. Rukiye, Nazlı'nın biriyle ilişkisi olduğundan şüphelenmiş ve onu takip etmeye başlamıştı. Nazlı, annesine yakalanmamak için Ergun'le görüşmemeye karar verdi.

Yalan Dünya, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun vb. dizilerin aralarından sıyrılıp kendini kanıtlayan Seksenler dizisi sezon finali ile ekranlara geldi.

Seksenler, sıcacık öyküsüyle 25 Haziran Salı akşamı 68. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geldi.

 SEKSENLER TWITTER YORUMLARI:

Ebru. ‏@_jazzgirl_ 4 sa
Seksenler ne guzel dizi

KalpsizAdam ‏@siradanbiriiste 
Bir bana eşek kadar insanlarin neden genç takliti yaptıklarını lütfen anlata bilirmi ? örnek #seksenler.

M Furkan Aydın ‏@FurknAydn 
sabah kahvaltılarında televizyonun vazgeçilmezi " Seksenler " :))

özüm arkan ‏@smyrnarkan 
"Seksenler" ne guzel bir dizi yaaaa izlerken oynayanlara özeniyorum o kadar yani...

Burak Demirbaş ‏@FBurakdemirbas 
Bu trt dizileri gercekten kaliteli ;) adamlar yapmis hepsi güzel valla.. Seksenler mod on :)

baris refik aykent ‏@baris_aykent 
birgun gecde olsa efsane seksenler zevki baslar...

Kaya mehmet ‏@kmemoli0404 

Sabah kalk trt de seksenler aksam seksenler ondan sonra moralin nasil bozuk olsun kardesim :) #seksenler

80'li yıllar vatandaşa ne hatırlatıyor? - Beyaz Show

 80'ler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk oldu.


YORUMLAR