Seksenler 52. Bölüm izle 26 Şubat 2013,TRT, Yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle

26.02.2013,Seksenler 52. Bölüm hd izle,Seksenler 52. Bölüm seyret,Seksenler 52. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Seksenler'de mahalle maçı heyecanı!
Elvan'a küçük bir oyun oynayıp, Almanya'ya geri döneceğini söyleyen Şahin, dayanamaz ve saklandığı yerden çıkar. Karşısında Şahin'i gören Elvan çok mutlu olurken, aynı mutluluk Fehmi için geçerli değildir.

Esnafı mahalle maçı heyecanı sararken, bu heyecana Ahmet, Çağatay ve Şahin de ortak olur. Herkes takımlarını kurar ve mahalle maçına gider.

Öte yandan mahallede tiyatro çalışmaları başlamıştır. Tiyatroya hiçbir yeteneği ve ilgisi olmadığı halde, Gülden'in peşinden tiyatro çalışmalarına giden Ahmet başarılı olabilecek midir?

80ler 52. Bölüm Fragmanı:

TRT 1’nin en eğlenceli dizisi Seksenler’ın 25 Şubat 2013 Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Salı akşamları ekranda nostalji rüzgarları estiren “Seksenler”, bu akşam izleyiciyle 50'nci randevusuna çıkacak. Şahin'in sürpriz kararının damga vuracağı dizide; Ergun ve Nazlı’yı el ele gören Niyazi, Ahmet’e gördüğü gerçekleri anlatmaya karar verir. Niyazi’nin Ahmet’le konuştuğunu gören Ergun ve Nazlı, ne yapacaklarını kara kara düşünmeye başlar.

 

 


YORUMLAR