23 Nisan 2014 Çarşamba
   13.02.2014 00:23:34

Şehzade Mustafa'nın öldürülmesi, Şehzade Mustafa'nın hayatı ve eşleri, Şehzade Mustafa'nın eşi, Şehzade Mustafa'nın ölümü

Bu akşam 123. yeni bölümü ile yayınlanan Muhteşem yüzyıl dizisinde Şehzade mustafa idam sahnesi herkesi ekrana kilitledi. Muhteşem yüzyıl son bölüm fragman video izle. Kaynak http://www.kirikhan.net/magazin/m

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır...

Muhteşem Yüzyıl'da Muhteşem finale doğru girilirken artık son heyecanlar yaşanmaya devam ediyor. Taht kavgalarının iyiden iyiye gün yüzüne çıkmaya başlaması ile birlikte ortalık iyice karışmaya başlıyor. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde neler oluyor. Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm İZLE, Muhteşem Yüzyıl İZLE, Muhteşem Yüzyıl 124.Son Bölüm İZLE.

Peki Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde neler yaşanacak? Kanuni'nin taht kavgaları konusundaki yaklaşımı ne olacak? Şehzade Mustafa sona yaklaşıyor. Muhteşem Yüzyıl bomba gibi bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl 124.Bölümde yaşanacaklar.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm İZLE, Muhteşem Yüzyıl İZLE, Muhteşem Yüzyıl 124.Son Bölüm İZLE.

Muhteşem Yüzyıl izle - Star Tv canlı izle

ŞEHZADE MUSTAFA SONA YAKLAŞIYOR

Şehzade Süleyman, en yakın adamı Pargalı İbrahim ile birlikte çıktığı bir avda alır kötü haberi... Babası Yavuz Sultan Selim Han vefat etmiştir. Şehzade Süleyman hiç beklemeden, İstanbul'a doğru yola çıkar ve hızla payitahta ulaşır. Bir günde hayatı değişmiş; Sultan Süleyman olarak padişahlık hayatına başlamıştır. Bu sırada, Karadeniz üzerinden içi köle yüklü bir kadırga, İstanbul'a doğru gelmektedir. Kölelerden en ateşli olanı ise, kaderini değiştirecek olan yolculuğa çıktığının henüz farkında değildir.

Alex, tüm isyankarlığına rağmen, Topkapı sarayına getirilir. Onun bu tavrı ilk andan itibaren Valide Sultan'ın dikkatini çeker. Ama Alex'in sarayın kurallarını öğrenmesi uzun sürmez. Kendisine büyük bir hedef seçer. Alex, Sultan Süleyman'ın karşısına çıktığı ilk gecede onun ilgisini çekmeyi başarır.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 1.Fragmanı 

Şehzade Mustafa öldürülüyor!

Şehzade Mustafa’nın İran Şahı ile işbirliği yapıp kendini öldürmek istediğini düşünen Sultan Süleyman idam fermanını isyan çıkmasın diye herkesten gizliyor. Beklenmedik biçimde Hünkar’la görüşmeye çağrı-lan Mustafa, tüm uyarılara rağmen babasının çadırına yalınkılıç gidiyor. Çadırına atılan oklu bir mektupla idam fermanından haberdar edilen Şehzade, babasına güvenmeyi seçiyor. Mustafa, cellatların elinden kurtulsa da Zal Mustafa’nın müdahalesiyle boğduruluyor. Yeniçerileri örgütleyen Mustafa’nın yandaşlarına da Rüstem Paşa engel oluyor.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 2.Fragmanı 

CELLAT BOĞUYOR BABA İZLİYOR

Şehzade, annesi Mahidevran Sultan’la eşi Mihrünnisa Hatun’un tüm uyarılarına rağmen ölüme yürüyor. Sultan Süleyman oğlunun sağır ve dilsiz cellatlarla mücadelesini tül perdelerin ardından izliyor. 

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm 3.Fragmanı

Meryem Uzerli, geri dönüyor

Meryem Uzerli, Türkiye’ye dönüyor! Hem de tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle çekimlerini yarıda bıraktığı “Muhteşem Yüzyıl” için. Ünlü oyuncu, dizinin sinema filmi olarak çekilecek final bölümünde rol alacak. Başrolünde ünlü oyuncu Halit Ergenç’in oynadığı, dört sezondur izlenme rekorları kıran “Muhteşem Yüzyıl” dizisi, bu yıl seyircilerine veda ediyor.

Dizinin final bölümü, “Asmalı Konak”ta olduğu gibi sinema filmi olarak çekilecek. Filmin sürprizi ise Meryem Uzerli olacak. Doğumdan sonra kamera karşısında “Muhteşem Yüzyıl”da Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli, geçen yıl “tükenmişlik sendromu” yaşadığı gerekçesiyle çekimleri yarıda bırakıp Almanya’ya gitmişti.

Yapım şirketi de onun yerine ekibe Vahide Perçin’i dahil etmişti. Ayrıldığı sevgilisi Can Ateş’ten bebek bekleyen ve hamileliğinin dokuzuncu ayında olan Uzerli, önümüzdeki günlerde doğum yapacak. Oyuncu, bebeğini dünyaya getirdikten sonra Türkiye’ye dönecek ve “Muhteşem Yüzyıl”ın sinema filminde Hürrem Sultan’ı oynamak için kamera karşısına geçecek. Meryem Uzerli canlandırdığı Hürrem karakteriyle ekranlara damga vurmuştu.

MUHTEŞEM YÜZYIL 123. BÖLÜM İZLE - ŞEHZADE MUSTAFA'NIN KADINLARI. MUHTEŞEM YÜZYIL İZLE! ŞEHZADE MUSTAFA'NIN ŞOK İDAMI!, MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM İZLE FULL IZLE, MUHTEŞEM YÜZYIL 123. BÖLÜM İZLE, MUHTEŞEM YÜZYIL 124.BÖLÜM FRAGMANI 19 ŞUBAT, MUHTESEM YÜZYIL SON BÖLÜM İZLE, MUHTEŞEM YÜZYIL EN SON BÖLÜM İZLE (STAR TV MUHTEŞEM YÜZYIL), MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM IZLE HD, MUHTEŞEM YÜZYIL İZLE SON BÖLÜM YOUTUBE.

“Muhteşem Yüzyıl” dizisine Berrak Tüzünataç da dâhil oldmuştu. Güzel oyuncu Barbaros Hayrettin Paşa’nın kızı, Şehzade Mustafa’nın ise büyük aşkı Mihrinisa’yı canlandırıyor. Ama Tüzünataç sosyal medya başta olmak üzere pek çok mecrada eleştirilince adeta depresyona girdi. Berrak Tüzünataç, Yapımcıyla konuşarak "Mart'ı beklemeyin. Beni hemen öldürün" dedi.

Güzel oyuncu Barbaros Hayrettin Paşa’nın kızı, Şehzade Mustafa’nın ise büyük aşkı Mihrinisa’yı canlandırıyor.

Şehzade Mustafa'nın gönlü Mihrinisa'da peki ama şimdiye kadar gönlünü kimlere kaptırmıştı: 

Elif Hatun: Muhteşem yüzyıl'da hırsızlıkla suçlanan Elif Hatun kendini yakarak canına kıymıştı.

Muhteşem Yüzyıl İzle! Şehzade Mustafa'nın Şok İdamı!

Efsun Hatun: Melisa Sözen’in canlandırdığı Nora Hatun diziye 47. Bölümde katıldı. Hatun, Hürrem Sultan tarafından Şehzade Mustafa’yı öldürmekle görevlendirilmişti. Güzeller güzeli cariye Nora, Şehzade’nin gönlünü kısa zamanda kazanarak “Efsun” adını almıştı. Efsun da kalbini Şehzade Mustafa’ya kaptırınca Hürrem Sultan’ın hayalleri suya düşmüş ancak bu güzel cariyenin de ömrü kısa olmuştu. Hamileliği Mahidevran Sultan tarafından öğrenilen Nora bebeği alınırken hayatını kaybetmişti.

muhteşem yüzyıl son bölüm izle full izle

Aybige Hatun: Kırım Hanlığı'nın 9. hanı Sahip Giray Han'ın kızı ve Ayşe Hafsa Sultan'ın yeğeni olan Aybige Hatun diziye 44. bölümde katılmıştı. Aybike Hatun Malkoçoğlu Bali Bey’e aşık olmuş, ancak Mahidevran Sultan oğlu ile evlenmesini uygun görünce Aybike zor anlar yaşamıştı. Aybike ve Şehzade Mustafa’nın bu evliliğe bir adım uzak durmaları bile nişana engel olamamıştı. Aybike Hatun neredeyse Malkoçoğlu Bali Bey’in de idamına yol açıyordu.

muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle

Fatma Hatun : Gonca Sarıyıldız’ın canladırdığı Fatma Hatun, Mahidevran Sultan'ın Gülşah Hatun'dan sonraki nedimesiydi. Kanuni Sultan Süleyman seferde iken haremde çıkan isyanda Hürrem Sultan’ı öldürmeye kalkışan hatun kısa sürede şehzade Mustafa’nın gözdeleri arasında yerini almıştı. Fatma Hatun’un hamileliği Manisa ve payitahtta büyük bir sevinç ile karşılansa da Şehzade Süleyman çiçek hastalığına yakalanarak kısa süre de hayatını kaybetti. Bu kayıp Fatma Hatun’un delirmesine neden oldu. Mahidevran Sultan tarafından iyileşmesi için saraydan gönderilmek üzere istenen Fatma Hatun, yaşadığı acıya dayanamadı ve intihar etti.

Muhteşem Yüzyıl 124.Bölüm Fragmanı 19 Şubat

muhtesem yüzyil son bölüm izle

Helena: Şehzade Mustafa, Manisa Sancağı’ndaki görevine başladıktan hemen sonra bir çiftlikte karşılaşıp Cemre Ebuzziya’nın canlandırdığı Helena’ya aşık olmuştu. Ancak bu aşk Şehzade Mustafa ile babası Kanuni Sultan Süleyman ve validesi Mahidevran Sultan ile aralarını açmıştı. Çünkü Helena’nın hareme alınabilmesi için evlilik şarttı. Bütün bunlar yüzünden bu aşk kısa sürede bitmek zorunda kalmış ve Helena evine gönderilmişti.

muhteşem yüzyıl en son bölüm izle (star tv muhteşem yüzyıl)

Ayşe Hatun: Serenay Aktaş, ‘Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa’ya bir kız çocuk veren Ayşe Hatun’u canlandırmıştı. Şehzade Süleyman’ın hayatını kaybetmesi ve Fatma Hatun’un intiharının ardından saraya güzel bir haber veren Ayşe Hatun, Nergisşah’ı doğurmuş ancak doğumun hemen ardından gelen Helena ile büyük bir kıskançlığın içine düşmüştü.

muhteşem yüzyıl son bölüm izle hd

Gabriella: Muhteşem Yüzyıl'ın 87. bölümünde Mahidevran Sultan'dan yardım istemek için Manisa Sarayı'na gelen Ayşe Özdemir’in canlandırdığı Gabriella Sfenza ile Şehzade Mustafa arasındaki etkileşim dikkatleri çekmişti. Kardeşini bulmak uğruna Şehzade Mustafa’ya oyunlar oynamıştı. Şehzade Mustafa’nın bu olanları fark etmesi üzerine Manisa’dan kovulmuştu. Aradığı kardeşinin Şehzade’nin sarayında olduğunu öğrenen Gabriella bir kez daha şehzadenin karşısına çıkarak, Rümeysa’yı yanına istemiş, ancak Rümeysa sarayda kalmak istemişti.

muhteşem yüzyıl izle son bölüm youtube

Rümeysa: Elif Atakan’in canlandırdığı Rümeysa karakteri Gabriella Sfenza’nın yıllardır kayıp kardeşi olarak Muhteşem Yüzyıl’a katılmıştı. Rümeysa yaptığı tercih ile Şehzade Mehmet’in kalbini çalmayı başarmıştı. Rümeysa ileride Şehzade Mustafa’ya bir oğul verecek ve eşi olacak.

Yapımcıya “Dizinin Mart’ta bitmesini beklemeden beni lütfen hemen öldürün” ricasında bulundu.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

filiz ö
13.02.2014 15:20
nasıl kyılır böyle bir civana yazıklar olsun