Şefkat Tepe yeni bölüm izle, Şefkat Tepe son bölüm izle, Şefkat Tepe 128.bölüm izle

Şefkat Tepe 128.bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 128.bölüm 30 Kasım Cumartesi akşamı Samanyolu TV'de yayınlanacak. Şefkat Tepe 128.bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

  Ekranların en çok sevilen ve en çok takip edilen dizisi Şefkat Tepe 128.Bölüm ile 30 Kasım Cumartesi akşamı izleyiciyle buluşacak. Şefkat Tepe'nin bu haftaki bölümünde Sungurlar Timi'ni neler bekliyor? Şefkat Tepe 128.Bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. 

Şefkat Tepe 128. bölüm izle, Şefkat Tepe 128. bölüm full hd izle,Şefkat Tepe 128. bölüm son bölüm izle, STV dizi izle, Şefkat Tepe 128. bölüm yeni bölüm izle   Samanyolu'nun sevilen dizisi Şefkat Tepe 30 Kasım Cumartesi  saat 19:50'de izleyenlerle buluşacak. Milyonların merakla izlediği Şefkat Tepe 30 Kasım akşamı bomba gibi bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Şefkat Tepe 128.Bölüm'de Sungurlar Timi neler yaşayacak? Aksiyonun ve heyecanın bir an bile eksik olmadığı Şefkat Tepe'de Sungurlar Timi yeni bir tuzağa mı hapsolacak?

İŞTE ŞEFKAT TEPE 128.BÖLÜM FRAGMANI

Her hafta Cumartesi günü sabırsızlıkla beklenen Şefkat Tepe'nin son bölümünde Sungurlar timi girdiği beladan son anda kurtuldu. Şefkat Tepe'nin 128.Bölümünde neler yaşanacak?

Facebook'ta dizinin hayran kitlesi dizi öncesinde yayınlanan özetin uzunluğundan şikayet etti. Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümünü merak içerisinde bekleyen izleyiciler bu hafta neler olacağına dair tahminde bulundurlarken yeni bölümüde merakla beklediler...

İŞTE O TWEETLER

Yeşim Esen ‏@Yesiimesen 
@SefkatTepeTv yeni bölümü heyecanla beklemekteyimmm 

@SefkatTepeTv yeni bölüm çok güzel olucak sabırsızlıkla izlemek için bekliyoruz..

FaToŞ ÇeTiN ‏@fatoscetin85 
@SefkatTepeTv çok güzel bir film.Teşekkür ederim...Naza,Şahin,kordon Celil oyunculugunuz mükemmel.

Aslıhan Güner Fan ‏@AslihanMerveFan 
@SefkatTepeTv heyecanla bekliyoruz..

Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe canlı izle, Şefkat Tepe online izle, Şefkat Tepe hd izle, Şefkat Tepe full izle, Şefkat Tepe full hd izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe tek part izle, Şefkat Tepe donmadan izle, Şefkat Tepe indirmeden izle, Şefkat Tepe seyret, Şefkat Tepe canlı seyret, Şefkat Tepe online seyret, Şefkat Tepe hd seyret, Şefkat Tepe full seyret, Şefkat Tepe full hd seyret, Şefkat Tepe tek part seyret, Şefkat Tepe donmadan seyret, Şefkat Tepe indirmeden seyret.

DİZİDEN KONUŞMALAR

Serdar: Celille Bizim Çocuklar Dışarda, Ben Burdan Nasıl Olsa Çıkarım Şerefsiz! Sen Şimdi Dışarıdaki Celili Düşün, Seni Alınca Neler Yapıcak Düşün . .

Cemal: Celil Dışarıda Ha ?

127.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hain örgüt, Sungurluları iyice kapana kıstırmış durumdadır. Raylara bağlanan bomba her geçen saniyede daha da tehlikeli olmaya başlar. Cemal bombayı etkisiz hale getirmek için Serdar komutandan çok şey isteyecektir. Bunun yanı sıra kırsalda sürekli fotoğraf çeken ajan Serdar'ın aslanlarını düşündürür. Serdar Komutanı bu bölüm çok tehlikeli oyunlar beklemekte...

Celil'in hırsını Cemal kullanacak!
Celil, dünyalar tatlısı oğlunu kurtarmak için mücadeleden mücadeleye girişirken, hain Cemal, Celil'in bu hırsından faydalanmaya çalışacak. Serdar'ın aslanları Cemal'in isteklerini yerine getirmeye uğraşırken, terör örgütünün "silah tüccarı" Fazel'i bulmaya çalışır. Havin, kusursuz bir kahramanlık örneği göstererek gizlice Cemal'in evine sızmayı başaracaktır.

Celil göğsünü, hain örgüte siper ederek mücadelesine devam etmektedir. Celil'İn sıkı ağzından bilgi alamayan Cemal, onun bebeğini kaçırmış ve Celil'İ çılgına çevirmiştir. Bu sırada Serdar ve doktor Celil'i her yerde aramaya başlar. Şefkat Tepe 126. bölüm heyecanlı bir bölüm olacak. Herkes gözünü kırpmadan aksiyon sahnelerine odaklanacak. Bir yanda düğün hazılıkları diğer yanda Celil'in kayıp bebeği ve bir diğer tarafta mücadelesini sürdüren Serdar komutan ve ekibi.. Sağlam senaryosu ve hikayesiyle Tüm Türkiye'nin gönlünde taht kuran dizinin 126. bölümü bu akşam Stv'de olacak. Televizyon imkanı olmayanlar, sitemizden faydalanarak Şefkat Tepe 126. bölümü izleyebilirler.

ŞEFKAT TEPE 128.BÖLÜM İZLE


YORUMLAR