Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle - 134.bölüm

Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 134.bölüm fragmanı izle.

     Şefkat Tepe 133.bölüm fragmanı, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı, Şefkat Tepe fragmanı yayınlandı mı?

Şefkat Tepe’nin 132.bölüm izle 'de  yaralanan Nazo’ya müdahale etmek isteyen Sungurlar Timi, Nazo’yu kurtarabilecek mi? Sungurlar Timi karnından vurulan Nazo’yu kurtarmayı başarabilecek mi? Sungurlar Timi’nin Doktoru u Nazo’ya yaptığı müdahalede sadece kanı durdurabilmeyi başarıyor. Çok kan kaybeden Nazo’nun durumu Sungurlar Timi’nin başındaki Serdar Komutanı korkutuyor.

ŞEFKAT TEPE 133.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SİTEMİZDE OLACAKTIR.

Şefkat Tepe 132.bölüm izle

Şefkat Tepe bu akşam saat 20:30’da Samanyolu’nda yayınlanacak . Şefkat Tepe’nin yeni bölümünü izlemek için tıklayınız. 132.bölüm ile karşımıza gelecek olan Şefkat Tepe’de heyecan hiç dinmek bilmiyor. Şefkat Tepe hayranları, yeni bölümü merak içerisinde bekliyor.

CEMMAT’TEN AKP’YE ‘ŞEFKAT TEPE’Lİ GÖNDERME!
Cemaat ile AKP arasında "dershane" konusuyla iyice büyüyen gerginlik, dizilere de yansıdı.

Samanyolu TV'de yayınlanan "Şefkat Tepe" isimli dizide, AKP'ye ciddi mesajlar ve uyarılar gönderildi.

Bir salonda, yüzleri karanlık insanların Türkiye'ye dair "planlarını" anlattıkları sahnede, dershanelerin kapatılması, öğrenci evleri ve Suriye konusu işlendi. Gülen Cemaati'nden "Camia" olarak bahseden "karanlık odaklar", Cemaat'e yeni komplolar hazırlıyorlar.
Sahnede dikkat çeken bir başka husus da, AKP'yi "ölümüne" savunan Rasim Ozan Kütahyalı'yı ima ederek, "Bilmem nereli arkadaşsa, ekranlarda boy gösteriyor ama sadece cebini dolduruyor" denildi.

Sahnede ayrıca, İranlı olduğu anlaşılan bir başka "karanlık odak", AKP'nin bir "Şii bloku" peşinde olduğunu iddia etti. Suriye'de kurulacak bir Kürt devleti de "karanlık odaklar"ın planlarından bir tanesi.

İşte "Şefkat Tepe"nin bol göndermeli o "Karanlık Kurul" sahnesini ilgili videodan izleyebilirsiniz.

İŞTE O GÖNDERME!

 Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle, Şefkat Tepe son bölüm izle, Şefkat Tepe 132.bölüm izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe son bölüm hd izle, Şefkat Tepe 132.bölüm tek link izle, Şefkat Tepe online izle, Şefkat Tepe yeni bölüm bu akşam sizlerle...

 ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM FRAGMANI 

 ŞEFKAT TEPE, yeni bölümüyle 28 Aralık 2013 Cumartesi saat 20.30’da STV ve ardından Küre TV'de yayında.. Eş zamanlı olarak sitemiz video kategorisinden takip edebilirsiniz.

Küre TV Şefkat Tepe 132. Bölüm  yayınlandığında burada olackatır ekteki eski fragmandır..

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kasedi saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir.İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasedinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM FRAGMANI

Şefkat Tepe 129. Bölüm özeti;

Serdar ise Cemal tarafından organları Türkiye’nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır.

Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek?

Celil’in akıbeti ne olacak? Şahin’i akıl hastanesinde neler bekliyor? Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

Şefkat Tepe 128. Bölüm özeti;

Suriye'nin Rajova bölgesinde savama ajanları ve örgütün iş birliğiyle yakalanan Sungurlar ve silah araştırma komisyonu üyeleri, zor anlar yaşar.

Örgüt, Yasemin teğmen ile Aslı ve Havin"i, savama ajanları, devrim muhafızları ve şebbihalara satılmak üzere kadın pazarına çıkarır.

Serdar komutan ise Cemal tarafından organları Türkiye'nin düşmanlarına dağıtılmak üzere ameliyata alınır.

Sungurlar her yandan darbe alırken bu kötü gidişin önüne nasıl geçilecek?

Vurulan Celil"in akıbeti ne olacak? Şahin"i akıl hastanesinde neler bekliyor?

Sungurlar tekrar bir araya gelebilecekler mi?

 

 

 

YORUMLAR