Şefkat Tepe Son Bölüm full İzle, HD izle (23 KASİM) Küre TV

Samanyolu Şefkat Tepe son bölüm kesintisiz full izle.

Şefkat Tepe'nin 128.bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız. Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi olan Şefkat Tepe 128.bölümüyle 30 Kasım Cumartesi günü ekranlara geliyor. Şefkat Tepe'nin 128.Bölümünde neler yaşanacak? 

Şefkat Tepe 128.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 128.Bölüm tek parça izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm HD izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm online izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm tek link izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm takılmadan izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm Samanyolu TV izle,Şefkat Tepe 128.Bölüm canlı yayın izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm canlı izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm 720 p izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm Full Hd izle,Şefkat Tepe 128.Bölüm izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm takılmadan donmadan izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm Sungurlar Timi hikayasi izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm'de neler olacak? Şefkat Tepe 128.Bölüm sizler için sitemizden canlı olarak yayınlanacak. Şefkat Tepe 128.Bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 128.Bölüm tek parça izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm kesintisiz izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm indirmeden izle, Şefkat Tepe 128.Bölüm seyret, Şefkat Tepe 128.Bölüm HD seyret, Şefkat Tepe 128.Bölüm online seyret, Şefkat Tepe 128.Bölüm kesilmeden seyret, Şefkat Tepe 128.Bölüm tek part seyret, Şefkat Tepe 128.Bölüm tek parça seyret.... 

ŞEFKAT TEPE 128.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook ve Twitter'da Şefkat Tepe'yi merakla bekleyen izleyeciler yeni bölümle ilgili tahminlerde bulundu. 

İŞTE O TAHMİNLER

- Bence Hamit onları kurtaracak. Celil'de ya çelik yelek var yada silah kuru sıkı

Mertcan Uzuner :zaten serdarda vuruldu hatırlarsanız yeleği vardı celilde de kesin var

Semra Işik:  naza nasl kurtarsn bunlar celili oldu die atacaklar bi kenara celil de celik yelek var o da gdip rehineleri ve serdari kurtaracak intikami da aci olacak

EmirHan Goktoprak: böyle olucak kesin ; celili vurdu tam serdarı vuracakken naza kurtaracak ve hepsinin öldürüp gidecekeler celilede hiç bişe olmiyicak çünkü çelik yelek var.

Gönül Yarası Celik yelek var timde bu bolumde herkes kurtlur merak etmeyn kurtaran naza olur cnku serdar var deli gbi asik
yaklaşık bir saat önce.

Facebook ve Twitterda dizi fenomenlerinin yorumlarına bakılacak olursa, hayranlar Celil'in üzerinde çelik yelek olduğuna inanıyor. Bakalım 128.bölüm'de Celil ölecek mi? 

DİZİDE KİM KİMDİR?

Mert KılıçYüzbaşı : SerdarYüzbaşıdır.En Yakın Dostu Kordon Celil'dir.Sevgilisi Leyla Düğün Gecesinde Baran Tarafından Vurularak Öldürülür.Timden Atılınca Box Salonu Açmıştır.Fakat sonra Naza sayesinde geri dönmüşlerdir.

Dilara Büyükbayraktar:  NazaKonsolos ölünce örgütten ayrılır. Yüzü iyileşmiştir. Serdara aşıktır. Sungurlara yardımcı olur.

Ertuğrul Şakar:Kordon CelilHerkez Onu Tabutcu Olarak Bilir.En Yakın Dostu Yüzbaşı Serdar Merttir.Tim'den Atılınca Kayıplara Karışmıştır.121 bölümde diziye ve time geri dönmüştür. Karısı Zeynep ölmüştür ve bebeğini cemal kaçırmıştır.

Bora Karakul: Doktor/DevranÖnceden Teröristti , Sonradan Serdar Mert Onu Yanına Aldı ve Time Katıldı.Timin En Komik ama En Sevilen Karakteridir.Timden Atılınca Pideci Açmıştır.Sonradan time geri dönmüştür.

Mehmet Korhan: FıratŞahinTimde keskin nişancısıdır. Aslıya deliler gibi aşıktır.

Merve Akaydın : AslıSevgilisi Şahindir.Şahinin Öldüğünü ve Sonra Hain Olduğunu Duyunca İyice Kendini Kaybetmiştir.Uyuşturucu vb. şeyler Kullanmıştır.Timden atıldıktan sonra Serdarın Box Salonunda Hoca Olmuştur. Sonra time geri dönmüştür.

Gülşah Küçükyıldız: HavinSungurlar Timinin yeni üyesi. Serdar komutana aşıktır. Naza'nın yeni rakibidir.

Melis Ceren : KöksalZelalSevgilisi Doktor'dur.Doktorun Liseden Beri Sevdiği Kızdır.Bir gün Doktorla Karşılaşınca Ona Herşeyi Anlatır ve Doktor Zelali ve Çocuklarını Yanına Alır.


YORUMLAR