Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle - Küre TV

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 134.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle.

 Şefkat Tepe’nin yeni bölümü bomba gibi ekranlara geliyor. Şefkat Tepe 134.bölüm bu akşam saat 20:00’da Samanyolu TV’de ekranlara gelecek. Şefkat Tepe 134.bölüm fragman izle’ de birbirinden ilginç olaylar yaşanacak.

Şefkat Tepe 133.bölümde herkesi şok eden bir olay yaşandı. Kendi çocuğu olduğunu sanan Celil, öğrendiği gerçekle şok oluyor. Bebeğinin kendisine ait olmadığını öğrenen Celil çocuğun kendisine ait olmadığını öğrenerek kendinden geçiyor.

ŞEFKAT TEPE'DEN NAZLI ILICAK'A SELAM

Cemaate yakın olmasıyla bilinen STV kanalının gündemdeki dersane tartışması sonucunda araları açılan hükümet ile cemaati Şefkat Tepe adlı dizisinde ekrana taşıyarak tartışmayla ilgili açıklamaları bulunan Nazlı Ilıcak'a selam görndermeyi de ihmal etmedi. Dizinin Karanlık Kurul sahnelerinden birinde gizli güçler dershaneler konusunda böyle değindi.

Samanyolu Tv canlı izle

Şefkat Tepe 134.bölüm’de ise Kordon tabutun içerisine koyduğu kızı üzerinden çivileyerek toprağa gömüyor. Yeni bölümde heyecan dolu sahneler bu akşam Samanyolu TV’de olacak.

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle ,Şefkat Tepe 134.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm burada yayınlanacak. Şefkat Tepe 134.bölümde neler olacak?

Şevkat Tepe Son Bölüm Özeti:

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır.. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kasedi saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir.

Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasedinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir.. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır.

Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer. Hepsi ve daha fazlası 11 Ocak Cumartesi akşamı 20.30'da Şefkat Tepe'nin yeni bölümünde karşınızda! Yeni bölümde neler olacak merakediyorsanız 134. Bölüm fragmanını izleyin.

Türkiye’nin terörle mücadelesini konu alan Şefkat Tepe, yeni sezonda kaynayan Ortadoğu’yu ekrana getiriyor. Nefes kesen bölümleriyle ekrana gelecek olan Şefkat Tepe’de, Suriye’nin kuzeyinde yaşananlar ve terör örgütünün yeni stratejileri ekrana yansıyor.

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM

Yaralanan Nazo’ya müdahale etmek isteyen Sungurlar Timi, Nazo’yu kurtarabilecek mi? Sungurlar Timi karnından vurulan Nazo’yu kurtarmayı başarabilecek mi? Sungurlar Timi’nin Doktoru u Nazo’ya yaptığı müdahalede sadece kanı durdurabilmeyi başarıyor. Çok kan kaybeden Nazo’nun durumu Sungurlar Timi’nin başındaki Serdar Komutanı korkutuyor.

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kaseti saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Şefkat Tepe 131. bölümde Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasetinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Şefkat Tepe yeni bölümde Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM ÖZET


YORUMLAR