Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle

Şefkat Tepe son bölüm izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe 131.bölüm izle.

 

Şefkat Tepe 131.bölüm izle, Şefkat Tepe 131.bölüm tek parça izle,Şefkat Tepe 131.bölüm hd izle,Şefkat Tepe 131.bölüm full hd izle, Şefkat Tepe 131.bölüm 720p izle, Şefkat Tepe 131.bölüm 1080p izle, Şefkat Tepe 131.bölüm online izle, Şefkat Tepe 131.bölüm full hd izle,Şefkat Tepe 131.bölüm tek parça izle,Şefkat Tepe 131.bölüm tek part izle, Şefkat Tepe 131.bölüm izlemek için tıklayınız.

 Şefkat Tepe dizisinin yeni bölümünde Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kaseti saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Şefkat Tepe 131. bölümde Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasetinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Şefkat Tepe yeni bölümde Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM FRAGMANI

Merakla beklenen Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Dizinin bu haftaki bölümünde fragmanı izleyenleri ne gibi sürprfragmanı izler bekliyor olacak? Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engelleyebilecekler mi? Serdar Komutan'ı bekleyen önemli gelişmeler neler? İşte merakla beklenen Şefkat Tepe 131.Bölüm özet ve fragmanı.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM FRAGMANI

 

 


YORUMLAR