Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm izle, Küre Tv canlı izle

Şefkat Tepe 129.Bölüm canlı izle, Şefkat Tepe 129.Bölüm tek parça izle.

Şefkat Tepe, Şefkat Tepe hd, Şefkat Tepe tek parça, Şefkat Tepe canlı, Şefkat Tepe Samanyolu, Şefkat Tepe seyret, Şefkat Tepe'de neler yaşanacak? Şefkat Tepe 129.Bölümde neler yaşanacak ne gibi sürprizler bizleri bekleyecek? Şefkat Tepe heyecanlı yeni bölümü ile bu akşam Samanyolu ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. 

Peki merakla beklenen Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Şefkat Tepe yine bomba gibi bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe'de köy halkı El Nusra'nın elinden kurtulabilecek mi? Serdar komutanı bekleyen zorluklar neler? Serdar komutan bu zorlukları nasıl aşacak? Cemal bu akşamki bölümde yakalanabilecek mi? Yoksa yakalanması bir sonraki bölümleri mi bulacak? İşte merakla beklenen Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki özeti ve fragmanı.

Şefkat Tepe izlemek için tıklayınız

ŞEFKAT TEPE 129.BÖLÜM

Cemal örgütün desteğiyle ülkeye çok tehlikeli kimyasal gazı sokar. Sungurlar timi komutanı General Osman, Cemal'in getirdiği bu gazla şehit edilir. Serdar komutan ve Sungurlar timi Cemal'i yakalayabilmek için uğraşacaklar. Bu arada Cemal, Suriye sınırına örülecek duvarı protesto etmek için giden topluluğun arasına kimyasal gaz bulunduran intihar bombacısı gönderir. Cemal bu hareketi ile timin dikkatini başka yöne çekerek asıl planı devreye sokmaktır. Tim bu intihar eylemini durdurmak için uğraşırken Cemal'de kendi planlarını ortaya çıkaracaktır.

ŞEFKAT TEPE 129.BÖLÜM FRAGMAN


YORUMLAR