Şefkat Tepe dizisinden Kordan Celil ayrıldı mı? Kordon Celil neden ayrıldı? Şefkat Tepe fragman izle

Şefkat Tepe dizisinde Kordon Celil karekterini canlanadıran Ertuğrul Şakar, Cemaat ve hükümet arasındaki gerginliği gerekçe göstererek diziden ayrılmak isteğini belirtti. Şefkat Tepe 142.bölüm fragmanı izle.

 Şefkat Tepe izle bu bölümde izleyenleri büyük bir şok bekliyor. Şefkat Tepe'nin sevilen oyuncusu Kordon Celil, diziden ayrıldığını bildirdi. Şefkat Tepe yeni bölüm de Kordon Celil öldürülecek mi? Şefkat Tepe 142.bölüm'de izleyecileri neler bekliyor. İşte Şefkat Tepe 142.bölüm fragmanı ....

Şefkat Tepe 142.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır.

ŞEFKAT TEPE GEÇEN BÖLÜM YAŞANANLAR

Suriye’deki bir kampta esir askerlerin yerini tespit eden Sungular, hemen harekete geçer ancak Cemal’in hain planı ile Türkiye’nin son zamanlarda en çok konuşulan dizisi olan Şefkat Tepe’nin 142.Bölüm fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe 142.Bölüm fragmanını ‘ Şefkat Tepe fragman izle ‘ linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe’de bu hafta Türkiye’nin gündemine damga vuran ‘dinleme’ konularını işleyecek. Başbakan Erdoğan ile Bilal Erdoğan arasındaki dinleme konusu, Karanlık Kurul’un gündemine de yansıyacak.

Şefkat Tepe 142.Bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe’de Sungurlar Timi, Cemal’in hain planından kurtulacak mı?

Şefkat Tepe'nin önemli karakterlerinden Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede diziden ayrılmak istediğini belirtti. Şakar, ayrılma gerekçesi olarak ise dizinin yayınlandığı STV'nin Başbakan Erdoğan ve Hükümeti hedef alan yayınlarını gösterdi. 2010 yılının Ekim ayından beri dizide rol alan Şakar yaptıkları anlaşmanın feshedilmesini istedi.

ŞEFKAT TEPE KAMERA ARKASI - FOTO GALERİ

Şakar noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede şunları söyledi:

"Şahsım ve şirketiniz arasında 24.10.2010 tarihinde imzalanan sözleşme gereği, Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe adlı dizide Kordon Celil karakterini canlandırmaktayım.

Şefkat Tepe dizisinin yayınlanmış olduğu Samanyolu Televizyonunun, son günlerde, Başbakanımıza ve Hükümetimize karşı izlemiş olduğu yayın politikası şahsımı son derece rahatsız etmektedir. "Yayınlar milli birlik ve beraberliğimize zarar veriyor"

Ülkemizin içinden geçtiği bu olağanüstü ve kritik dönemde, Milli birlik ve beraberliğimize, Başbakanımıza ve Hükümetimize zarar veren bu yayınlar sebebi ile fikri görüş ayrılığı yaşadığım Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde ayrılmak istiyorum.

İzah ettiğim nedenlerden dolayı, taraflar arasında akdedilen 24.10.2014 tarihli sözleşmenin, yine taraflar arasında sonlandırılmasını talep ederim."

Şefkat Tepe'de olay sahne:


YORUMLAR