"Şefkat Tepe" dizisi - KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI -

STV ekranlarının fenomen dizisi Şefkat Tepe setinden en son bölüm ve kamera arkası fotoğrafları için tıklayınız... (FOTO GALERİ)

Şefkat Tepe Genel Konusu: Hikaye terör olaylarının tavan yaptığı 1997'de Güney Doğu'da geçiyor. Askerler şehit edilirlerken, bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmekte, insanlar terör yanlısı ve devlet yanlısı olarak sınıflandırılmaktalar, evler yakılmakta, devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleri ile birlikte öldürülmekte, çocukları dağa çıkarılmaktalardır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı Kara Harp Okulu'na giderken, geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir.

Kamera arkasından en son fotoğraflar:

 


Şefkat Tepe ve Lale Devri yarışı!
Samanyolu TV'nin Şefkat Tepesi ile Fox'un Lale Devri arasındaki reyting yarışı sürüyor. Şefkat Tepe, Cumartesi gecesinin yine en çok izlenen dizisi olurken Lale Devri dördüncü sırada yer aldı..

 Samanyolu TV'nin Şevkat Tepesi reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Cumartesi gecesinin rakipsiz en çok izlenen dizisi ünvanını haftalardır elinde tutan Şevkat Tepe, 2 Mart Cumartesi gecesi yine koltuğunu kaptırmadı.

Şefkat Tepe'nin reyting ısrarı sürüyor! Samanyolu TV'nin bir grup fedekar mehmetçiğin terörle mücadelesini anlattığı dizisi Şefkat Tepe, 2 Mart Cumartesi gecesi yine gecenin en çok izlenen dizisi oldu. Reyting sıralamasında 17,79'luk bir payla gecenin en çok izlenen üçüncü programı olan Şefkat Tepe, diziler sıralamasında ise en üst sırada yer alarak birinci oldu.

LALE DEVRİ KAN KAYBEDİYOR

Fox TV'de yayınlanan Lale Devri'nde ise kan kaybı sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıla göre kan kaybı yaşayan dizi gecenin en çok izlenen ikinci dizisi oldu.

ŞEFKAT TEPE TANITIM

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni


YORUMLAR