18 Nisan 2014 Cuma
   06.01.2013 08:44:53

Şefkat Tepe 92. Bölüm izle, 5 Ocak 2013 Cumartesi, son bölümde neler yaşandı? izle, Sungurlar Timi bu bölümde ne yaptı? hd izle

Şefkat Tepe 92.Bölüm izle 5 ocak 2013, Şefkat Tepe 92. Bölüm İzle 5 Ocak 2013 Yeni BÖLÜM Fragmanı, Şefkat Tepe 92.Bölüm izle | full izle, hd izle, seyret, dizi izle

  Şefkat Tepe 92. Bölüm Fragmanı ve Özeti Şefkat Tepe 5 Ocak 2013, Şefkat Tepe fragmanı 92.bölüm, Şefkat Tepe yeni bölüm, Şefkat Tepe son bölüm izle,Şefkat Tepe yeni bölümde neler olacak,Şefkat Tepe stv,Şefkat Tepe izle,Şefkat Tepe son hafta hakkındaki bilgiler.

Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır...

Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı hergün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.

Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Anılan bölgede askerler evet şehit olurken aynı zamanda bölge halkı da bundan ciddi zararlar görmektedir. Terör onları da vurmakta ve birçok aile paramparça olmaktadır.

Evler yakılmakta, insanlar terör yada devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır.

Ülkemizin doğusunda meydana gelen olaylarla, bölge üzerindeki kirli oyunların deşifre edildiği Şefkat Tepe, terörle mücadele etmek için kurulan Sungurlar Timi'nin nefes kesen maceralarını ekrana getiriyor. Heyecanlı, sürükleyici aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitliyor

Naza hem hapishaneden kaçmayı başarır hem de Celil için hazırladığı acı plana göre Zeynep'in dağa kaçırılması emrini verir. Naza dağdaki teröristleri motive etmek için kullanılan kızlarla birlikte Zeynep'i de harcamayı planlar.

Diğer yandan timi çok daha zor günler bekler. Kendilerine Ölümsüzler Taburu ismini veren bir grubun yaptığı eylemler timin elini kolunu bağlar. Taburun başındaki Pier, hiçbir şekilde acıması olmayan, tehlikeli biridir ve Serdar'a açık bir şekilde meydan okuyarak, onu, kozlarını paylaşmak üzere dağlara çağırır. 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!