Şefkat Tepe 147.Bölüm fragmanı izle - KÜRE TV

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 147.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle.

 

Şefkat Tepe 147.Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.

Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 147. Bölümde neler yaşandı? Şefkat Tepe son bölümde heyecan doruktaydı. Keskin nişancının hedefindeki Serdar şehitlerin intikamını alabildi mi? Şefkat Tepe heyecana dolu son bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 147. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki link üzerinden izleyebilirler. Şefkat Tepe son bölüm kesintisiz tek parça olarak  Şefkat Tepe son bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. 

29 Mart 2014 cumartesi günü yayınlanan Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin 145. Bölüm'ünde neler oldu?

Şefkat Tepe’nin 145. bölümünde; Keskin nişancının hedefinde olan Serdar ve Şahin, Sungurlar timinden şehit olan askerlerin naaşına ulaşmaya ve intikamlarını almaya çalışır. Ancak keskin nişancı bir an bile peşlerini bırakmaz. Şehitlerin nereye götürüldüğüne dair önemli bir ipucu bulan Serdar, keskin nişancının kurduğu tuzakları bozmaya ve şehitleri onun elinden almaya kararlıdır.

Diğer bir yanda Aslı, Naza ve Doktor yardım edebilmek için derhal harekete geçerler. Karargahta ise şüpheli görülen Binbaşı, keskin nişancı ile buluşur ve ilginç gelişmeler yaşanır. Bu sırada boş durmayan örgüt, seçimleri manipüle etmeye ve bölgeyi karıştırmaya devam ederken, Havin yaşanan olayları fark etmeye başlar.

AK Parti ile cemaat arasındaki kavgada tarafını AK Parti'den yana seçen oyuncu, diziden ayrılmak istediğini açıklamıştı. İşte bu açıklamanın ardından senaristler, Kordon Celil'i PKK'nın köpeklerine parçalatarak şehit ettiler! Şefkat Tepe bu kez dizinin sevilen karakterine hazırlanan kötü son ile adını bir kez daha duyurdu. Konya Valiliği tarafından çekim izinleri durdurulan Şefkat Tepe ekibi, diziden ayrılmak isteyen Kordon Çelil için oldukça ilginç bir son hazırladı.


Şefkat Tepe 144. bölüm fragmanı izlemek için doğru adrestesiniz. Samanyolu dizisinde Ertuğrul Şakar diziye veda etti. Ancak Kordon Celil hayatına devam edecek. Ertuğrul Şakar dün gece itibari ile son kez çekimlerde yer aldı ve set ekibine veda etti. Fakat diziden ayrılan isim ise Ertuğrul Şakar oldu. Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Celil karakteri dizide devam edecek. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Ertuğrul Şakar'ın yüzü köpekler tarafından parçalanacak ve Kordon Celil yeni yüzüyle dizide yer alacak. Yeni Kordon Celil'i kimin canlandıracağı ise henüz belli değil. Yeni Kordon Celil belli olunca burada olacak.


YORUMLAR