Şefkat Tepe 145.Bölüm izle - Küre Tv

Şefkat Tepe izle, Şefkat Tepe 145.bölüm izle, Şefkat Tepe 145.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe son bölümde ses kayıtlarına gönderme var!

  Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe 145.bölüm fragman izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı izle, Kordon Celil dönecek mi?

Şefkat Tepe 145. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.

Şefkat Tepe'nin intikamı acı oldu!

Şefkat Tepe'den ayrılmak istediğini söyleyen Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Celil, PKK'ya ait köpekler tarafından parçalandı. Senaristler, Şefkat Tepe'den ayrılmak isteyen oyuncudan intikam aldı! AK Parti ile cemaat arasındaki kavgada tarafını AK Parti'den yana seçen oyuncu, diziden ayrılmak istediğini açıklamıştı. İşte bu açıklamanın ardından senaristler, Kordon Celil'i PKK'nın köpeklerine parçalatarak şehit ettiler!

Şefkat Tepe bu kez dizinin sevilen karakterine hazırlanan kötü son ile adını bir kez daha duyurdu. Konya Valiliği tarafından çekim izinleri durdurulan Şefkat Tepe ekibi, diziden ayrılmak isteyen Kordon Çelil için oldukça ilginç bir son hazırladı.

PKK'NIN KÖPEKLERİNE PARÇALATTILAR

Dizinin ilk bölümünden itibaren PKK'ya karşı bölgede verdiği mücadeleyle izleyicilerin gönlüne taht kuran Kordon Celil, bu uğurda da büyük acılar yaşadı. Ailesini kaybeden, dönem dönem ruhsal sorunlar yaşayan Kordon Celil, dizide "tabutçu" lakabıyla ün salmıştı.

DİZİDEN AYRILMAK İSTEDİ

Şefkat Tepe'de Kordon Celil'e hayat veren oyuncu Ertuğrul Şakar, Samanyolu TV'de AK Parti ve Erdoğan aleyhindeki haberlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirmiş ve noter aracılığıyla sözleşmesini sonlandırdığını açıklamıştı.

SENARİSTLER İNTİKAM MI ALDI?

"Hz. Peygamber'in nur ışığı biçiminde" yer aldığı bölümünün tartışıldığı bir dönemde gelen bu açıklama Şefkat Tepe'ye de ağır darbe indirdi. Konya Valiliği'nin çekim izinlerini iptal edildiğini duyurmasının ardından dizinin senaristleri Kordon Celil için oldukça tartışmalı bir sahne hazırladı. Diziden ayrılmak istediğini söyleyen Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Celil, PKK'ya ait köpekler tarafından parçalandı.

Şefkat Tepe 144. Bölüm Fragmanı Şefkat Tepe yeni bölümüyle 22 Mart Cumartesi akşamı saat 20:30'da Samanyolu'nda...

Şefkat tepe hayranları ne diyor?

Artık bu dizinin yönetmeni bu gidişe dur demeli, seyir zevki olan bir dizi ne hale geldi!

Artık Şahin'i aramızda görmek istiyoruz.

diziyi çok seviyorum.ancak artık yusufun maskesi düşmeli.çok uzadı.tim hiçbişey yapamıyor konumunda sinir krizi geçiriyorum izlerken.bir de bomba imha sahnelerindeki saniyeler gerçekçi değil.10 saniye kalıyor ama dakikalar geçiyor.dizinin eski titizliğini istiyorum.

fragmana bakdim harika idi yasemin gidecek ahanda suraya yaziyorum o gidicek yeni gelen kiz adı galiba ipek olmali arka siradakilarda oynaya gulsah kucukyildiz olucak ve de insallah ilerleyen bolumlerde aslı şahine kavusurlar

Ekranların sevilen aksiyon dolu dizisi Şefkat Tepe 144. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe 144. son bölümde heyecan dorukta. Şefkat Tepe 144. yeni bölümde Serdar komutan tuzağa düşürülüyor. Şahin üzerine salınan köpeklerden kurturabilecek mi? Şefkat Tepe 144. bölümde yine müthiş opersayon sahneleriyle geceye damgasını vuruyor. Şefkat Tepe 144. bölüm ile ilgili tüm bilgiler burada. Şefkat Tepe 144. bölüm fragmanı burada. ŞEFKAT TEPE 144. BÖLÜM FRAGMANI sitemiz gazetea24'den izleyebilirsiniz...ü

Dün akşam Şefkat Tepe 144.bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 144. son bölüm fragmanında heyecan fırtınası zirve yapmış durumda. Şefkat Tepe'de karanlık oda da bu hafta neler konuşuldu. Şefkat tepe son bölümü full hd olarak izlemek için haberimizin devamına tıklayın. Şefkat Tepe yeni bölümü tek parça olarak gazetea24.com'da

Sadece Facebook sayfasında bile 653.511 kişinin beğendiği Sakarya Fırat terör olaylarını konu aldığı için  Trt 1'de erken final yapmak zorunda kalmıştı.

Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 144. son bölüm fragmanında heyecan fırtınası zirve yapmış durumda. Şefkat Tepe 144. son bölümü ile 15 Mart Cumartesi akşamı ekranlara gelecek.

Şefkat Tepe 144. son bölüm fragmanı yine birçok aksiyon sahnesi içeriyor. Peki Şefkat Tepe 144. son bölüm fragmanında başka hangi gelişmeler yaşanacak?

 


YORUMLAR