Şefkat TEpe 145.Bölüm fragmanı izle - KÜRE TV

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe 145.Bölüm özet izle, Şefkat Tepe 144.bölüm fragmanı, Dizi izle, Dizi fragman izle

     Şefkat Tepe’de sular bir türlü durulmuyor… Dizide HZ.Muhammed’in yeryüzüne inmesinin gösterilmesiyle başlayan tartışmalar, durmak bilmeden devam ediyor. Şefkat Tepe’nin Konya’da yapılan çekimlerine Valiliğinin iptal kararı vermesi sonrasında yürütmenin bu kararı durdurmasıyla Şefkat Tepe ekibi çekimlerine tekrar devam etmişti. Ancak bu sefer dizi ekibi, Kordon Celil rolünü üstlenen Ertuğrul Şakar’ın istifa etmek istediğini dilekçeyle bildirmesiyle tekrar bir şok yaşadı. Şefkat Tepe dizisinin bu sıkıntılı süreçte hem çekimler sürdürmesi hem de bu gibi sorunlarla uğraşması dizinin yapımcılarına sıkıntı yaratıyor.


Şefkat Tepe yeni bölüm de bu hafta izleyenleri neler bekliyor? Şefkat Tepe 142.bölümü ile her hafta olduğu gibi bu hafta da Cumartesi günü  Şefkat Tepe canlı ekranlara gelecek. Şefkat Tepe fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Şefkat Tepe 145.bölüm konusu

Türkiye’nin gündemi ses kasetleri, dinlemeler, siyasi kavgalar, çözüm sürecindeki olaylar ve Suriye problemi varken Şefka Tepe dizisi bu konuları kendi dilinde izleyicilerine anlatmaya devam edecek. Şefkat Tepe’nin yeni bölümünde izleyiciler Suriye sorunu ile ilgili kısmı izleyecek. Suriye’de esir düşen Sungurlar Timi buradan kurtulmak için harekete geçiyor. Ancak hiç beklemedikleri bir olayla karşılaşıyorlar. Şefkat Tepe son bölüm  Aslı ve Nazo Suriyeli askerler tarafından esir alınıyor. Şefkat Tepe 145.bölümde Sungurlar timi ( Şefkat Tepe oyuncuları ) , Suriye cehenneminden kurtulabilecek mi?

şefkat tepe izle, şefkat tepe 139.bölüm izle, şefkat tepe yeni bölüm izle, şefkat tepe hd izle

Şefkat Tepe fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe'nin yeni bölüm de Kordon Celil yer alacak mı? Şefkat Tepe severlerin merakla beklediği soru bu hafta Şefkat Tepe izle de cevabını bulacak. 

Şefkat Tepe'nin önemli karakterlerinden Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede diziden ayrılmak istediğini belirtti. Şakar, ayrılma gerekçesi olarak ise dizinin yayınlandığı STV'nin Başbakan Erdoğan ve Hükümeti hedef alan yayınlarını gösterdi. 2010 yılının Ekim ayından beri dizide rol alan Şakar yaptıkları anlaşmanın feshedilmesini istedi.

ŞEFKAT TEPE’DE ŞAŞIRTAN AYRILIK!

ŞEFKAT TEPE KAMERA ARKASI - FOTO GALERİ

Şakar noter aracılığıyla çektiği ihtarnamede şunları söyledi:

"Şahsım ve şirketiniz arasında 24.10.2010 tarihinde imzalanan sözleşme gereği, Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe adlı dizide Kordon Celil karakterini canlandırmaktayım.

Şefkat Tepe dizisinin yayınlanmış olduğu Samanyolu Televizyonunun, son günlerde, Başbakanımıza ve Hükümetimize karşı izlemiş olduğu yayın politikası şahsımı son derece rahatsız etmektedir. "Yayınlar milli birlik ve beraberliğimize zarar veriyor"

Ülkemizin içinden geçtiği bu olağanüstü ve kritik dönemde, Milli birlik ve beraberliğimize, Başbakanımıza ve Hükümetimize zarar veren bu yayınlar sebebi ile fikri görüş ayrılığı yaşadığım Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde ayrılmak istiyorum.

İzah ettiğim nedenlerden dolayı, taraflar arasında akdedilen 24.10.2014 tarihli sözleşmenin, yine taraflar arasında sonlandırılmasını talep ederim."

 


YORUMLAR