Şefkat Tepe 144. Bölüm izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle - DİZİ İZLE Küre tv

Geçtiğimiz hafta Şefkat Tepe 144.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi izle. Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe 144. son bölüm fragmanında heyecan fırtınası zirve yapmış durumda.

 Geçtiğimiz hafta Şefkat Tepe izle 144.bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe son bölüm 144. son bölüm fragmanında heyecan fırtınası zirve yapmış durumda. Şefkat Tepe 144. Bölüm izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle - DİZİ İZLE. Şefkat Tepe'de karanlık oda da bu hafta neler konuşuldu. Şefkat tepe son bölümü full hd olarak izlemek için haberimizin devamına tıklayın. Şefkat Tepe yeni bölümü tek parça olarak gazetea24.com'da

Şefkat Tepe’de sular bir türlü durulmuyor… Dizide HZ.Muhammed’in yeryüzüne inmesinin gösterilmesiyle başlayan tartışmalar, durmak bilmeden devam ediyor. Şefkat Tepe’nin Konya’da yapılan çekimlerine Valiliğinin iptal kararı vermesi sonrasında yürütmenin bu kararı durdurmasıyla Şefkat Tepe ekibi çekimlerine tekrar devam etmişti. Ancak bu sefer dizi ekibi, Kordon Celil rolünü üstlenen Ertuğrul Şakar’ın istifa etmek istediğini dilekçeyle bildirmesiyle tekrar bir şok yaşadı. Şefkat Tepe dizisinin bu sıkıntılı süreçte hem çekimler sürdürmesi hem de bu gibi sorunlarla uğraşması dizinin yapımcılarına sıkıntı yaratıyor.

 Tüm sosyal medya mecralarında yankılanan Peygamber sahnesi:

ŞEFKAT TEPE DİZİSİ ESİNLEME Mİ?

KURTLAR VADİSİ'NİN TAHTINI SALLAYACAK
Çekim tekniği ve başarılı cast yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Şefkat Tepe, Polat Alemdar'ı sollayacağa benziyor. Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan dizide, çoğu içeride ve masa başı diyaloglarla geçen Kurtlar Vadisi dizisinin tahtını sallayacak sahneler var.


YORUMLAR