Şefkat Tepe 141.Bölüm fragman izle - Küre TV

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe 141.bölüm fragman izle, Şefkat Tepe son bölüm fragman izle, Şefkat Tepe fragman ve özet izle.

Şefkat Tepe'nin 141.bölüm fragmanu izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe yeni bölüm izle. Şefkat Tepe 141.bölüm fragmanı full HD izle.    Türkiye’nin en büyük sorunu Terör’ü ele alan yapımlar çok izleniyor. Bu yapımlarda Kurtlar Vadisi nden sonra Cemaat mensupları başta olmak üzere Samanyolu severler Şefkat Tepe yi her daim üst sıralara taşıyor. Terör örgütünün kirli oyunlarını bozmak isteyen Serdar ın komutanlığındaki Sungurlar Timi nin destansı hikayesini anlatan Şefkat Tepe 139. Bölüm ile 15 şubat’ta ekranlarda olacak. Şefkat tepe facebook sayfasını takip etmenizi öneriyoruz. Yeni fotoğraflar ve videolar için. Ayrıca Küre Tv üzerindende Şevkat tepe detaylarına ulaşabilirsiniz.

 Şefkat Tepe 141.bölüm izle, 23 Şubat 2014, Şefkat Tepe yeni bölüm izle, Şefkat Tepe izle haberi, Şefkat Tepe 141.Bölüm fragman izle, Şefkat Tepe ile ilgili detaylar….

ŞEFKAT TEPE 141. BÖLÜM FRAGMAN HD İZLE

Son günlerin en çok konuşulan dizisi olan Şefkat Tepe 141.bölümle yarın akşam ekranlara geliyor. Geçtiğimiz bölüm HZ.Muhammed’in kamyon kasasına parlak bir ışık olarak geldiği bölümün yankıları devam ederken, bu akşam oynanacak olan Şefkat Tepe 141.Bölüm izle’de nasıl bir absürtlüğün olacağı merak konusu. Hafta içi senaristinin yaşanan olaylardan sonra istifa ettiği Şefkat Tepe dizisi, HZ. Muhammed sahnesine facebook ve twitter’dan tepkiler yağmıştı. Öyle bir hal almıştı ki dizi artık küçükten büyüğe herkes dizi ile dalga geçer olmuştu. Dizinin sadık izleyicisi bile yaşanan bu olaylarla ilgili eleştirel yorumlarda bulunmuştu.

ŞEFKAT TEPE 141.BÖLÜM İZLE
ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM İZLE – SAMANYOLU TV
ŞEFKAT TEPE YENİ BÖLÜM İZLE
ŞEFKAT TEPE TEK PARÇA İZLE – KÜRE TV

Şefkat Tepe 141.bölüm’de neler olacak? İşte Şefkat Tepe 141.Bölüm özeti

Samanyolu TV’de her hafta cumartesi günü yayınlanan Şefkat Tepe’nin 141.bölümünde heyecan yine dorukta olacak. Şefkat Tepe 141.bölümde General harekete geçiyor. Torununun ve eşinin ölümüne cevap vermek isteyen General, yeni planlarla harekete geçiyor. Bakalım General’in planları ne olacak? Şefkat Tepe 141.Bölüm’de General’in intikam planları amacına ulaşacak mı?

şefkat tepe izle, şefkat tepe 139.bölüm izle, şefkat tepe yeni bölüm izle, şefkat tepe hd izle

Öte yandan Şefkat Tepe’de geçtiğimiz bölüm tartışmaların hedefi haline gelen HZ.Muhammed sahnesine benzer sahnelerin yine yaşanıp yaşanmayacağı merak içerisinde bekleniyor. ,

Şefkat tepe izle, Şefkat tepe yeni bölüm izle, Şefkat tepe 139.bölüm izle, Şefkat tepe son bölüm HD izle, Şefkat tepe tek parça izle.

ŞEFKAT TEPE 139.BÖLÜM FRAGMANI

Tüm sosyal medya mecralarında yankılanan Peygamber sahnesi:

ŞEFKAT TEPE DİZİSİ ESİNLEME Mİ?

 Türkiye'de Hint Sinema Sevenler Grubu gibi bir oluşumun bulunduğundan köşemize mektup gönderen Shanti Khan sayesinde haberdar oldum. Khan, Samanyolu TV'de yayınlanmakta olan Şefkat Tepe dizisinin 'esinlenme' sınırlarını ihlal ettiğini iddia ediyor:

"Sayın Yüksel Bey, çalıntı senaryo alıp film çekmek artık moda haline geldi ülkemizde. Bir vatansever olarak, ülkem adına yakıştıramadığım bir şey... Bu şekilde yapılan birçok film vardır fakat her şey; son zamanlarda en çok olay olan, Uğur Yücel'in yönetmenliğini üstlendiği, ayrıca rol aldığı Benim Dünyam adlı sinema filminin, Hindistan'ın ünlü yönetmeni Sanjay Leela Bhansali'nin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Black filminin kopyalanmasıyla başladı. Senaryonun birebir aynısını almasına rağmen jenerikte asıl senaristin adının geçmemesi, bizleri daha da
utandırdı. Hindistan'daki yönetmenlerin düşüncelerini öğrenmek bile istemiyorum.

Ya başka bir ülkeden biri gelip Yeşilçam'dan bir filmimizin senaryosunu birebir alsa!

O ülke hakkında düşüncelerimiz ne olurdu?

YENİ NESLE İZİN VERSİNLER

Samanyolu TV'de yayınlanan, yapımcılığını Salih Aslan'ın üstlendiği, yönetmenliğini Engin Koç ve senaristliğini Samim Utku'nun yaptığı Şefkat Tepe adlı dizide; Hint Sineması'nın Yash Raj Filmleri adlı dev film yapım şirketinin yapımcılığını, Yash Chopra'nın yönetmenliğini, Aditya Chopra'nın da senaristliğini üstlendiği 12 Kasım 2012 tarihinde sinemalarda gösterime giren Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece) adlı sinema filminin senaryosunu kopyalamaktadır. İlk zamanlar sadece ilham alındığını düşündüğümüz dizinin 25 Ocak 2014 Cumartesi günü yayınlanan 136'ncı bölümünün hastane sahnesi birebir alınmıştır. Buna kim izin veriyor bilmiyorum lakin artık bu birebir yazma(!) işini bırakmalarını istiyoruz. Eğer yeni şeyler üretemiyorlarsa yerlerini yeni nesle bıraksınlar!

Hint Sinema Sevenler Grubu'nun yöneticileri olarak bu yapılanları kınıyoruz. Birçoklarımız gibi biz de bu filmlerin orijinallerinin yayınlanmasını istediğimiz halde binbir bahane uyduruyorlar fakat senaryoları birebir kopyalamaya izin veriyorlar! Başta siz olmak üzere, tüm destek verenlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu konuda da destek vereceklerdir. Yönetmenler, senaristler; kimse anlamaz diye düşünerek yanılmasınlar! Bizler buradayız! Görüyoruz!" (Yüksel Aytuğ/Sabah) 


YORUMLAR