Şefkat Tepe 140.Bölüm fragmanı İZLE Şefkat Tepe'ye çekim şoku

Şefkat Tepe 140.Bölüm fragmanı seyret, Şefkat Tepe 140.Bölüm fragmanı hd izle.

   Türkiye’nin en büyük sorunu Terör’ü ele alan yapımlar çok izleniyor. Bu yapımlarda Kurtlar Vadisi nden sonra Cemaat mensupları başta olmak üzere Samanyolu severler Şefkat Tepe yi her daim üst sıralara taşıyor. Terör örgütünün kirli oyunlarını bozmak isteyen Serdar ın komutanlığındaki Sungurlar Timi nin destansı hikayesini anlatan Şefkat Tepe 139. Bölüm ile 15 şubat’ta ekranlarda olacak. Şefkat tepe facebook sayfasını takip etmenizi öneriyoruz. Yeni fotoğraflar ve videolar için. Ayrıca Küre Tv üzerindende Şevkat tepe detaylarına ulaşabilirsiniz.

Şevkat Tepe 1. Bölüm den itibaren sevildi. Ancak Şevkat tepe diyenlerde var bu diziye ancak Şefkat Tepe bu dizinin doğru ismi… Aynı Medcezir Müzikleri olduğu gibi Şevkat Tepe müzikleri de çok popüler durumda. Şevkat tepe sezon finali her sene müthiş oluyor. Bu sene nasıl bir sezon finali yapar Şevkat tepe bilemiyoruz ama Şevkat Tepe 109. Bölüm, Şevkat tepe 101. Bölüm ve Şevkat Tepe 111. Bölüm mükemmeldi. Biliyor musunuz Şevkat Tepe oyunları bile çıktı. Şefkat Tepe oyunları var yani!

Peki ama Şefkat tepe 139. Bölüm de neler yaşanacak? Şefkat Tepe 138. Bölüm izle yenlerden değilseniz olanları toparlamak belki biraz zor olacak ama size anlatmayı deneyelim…

Teröristler yine iş başında. Tehditler ve bombalar yine havada uçuşuyor. Patlatılan arabalar, yitip giden canlar. Ve teröristlerin arsızlığı! Ama sungurlar ekibi ve general de hıncını alacak. El bombası ile teröristleri köşeye sıkıştırıyor.

Peki Şevkat Tepe oyuncuları nı tanıyor musunuz?
Size Şevkat Tepe oyuncuları nı tanıtmak istiyoruz. Serdar Komutan var bir dillere destan onu Mert Kılıç canlandırıyor. Şahin Bulut’u M. Korhan Fırat, Celil Kesin i Ertuğrul Şakar, Devran küçük ü Bora Karakul oynuyor.

ŞEFKAT TEPE 140. BÖLÜM FRAGMAN HD İZLE

şefkat tepe'ye yasak geldi!

Yapılan açıklamada, Konya ve ilçelerinde dizi çekimi için verilen onayın Konya Valiliğince 19 Şubat 2014 tarih ve 682 sayılı onayı ile iptal edildiği belirtildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, izin onayının iptaline gerekçe olarak Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Konunu kapsamına giren mekanlarda yapılan çekimlerin Müze Müdürlüğü’ne önceden bilgi verilmemesi, ilgili mekanlarda temizlik ve tamirat gibi çalışmaların müze uzmanı denetiminde yapılmaması ve dizide 25 Ocak’ta yayınlanan bölümde Hz. Muhammed (SAV)’e ilişkin görüntülerin yazılı ve görsel basında tepkilere neden olması olarak belirtildi.

Dizi çekimlerinin onayının iptaline ilişkin gerekçeler şu şekilde sıralandı: 
“Türkiye’de Ticari Amaçlı Film Çekmek İsteyen Yerli Yapımcılar İçin Başvuru Formu’nda ‘2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu kapsamına giren mekanlarda film çekimi sırasında, önceden bağlı Müze Müdürlüğüne bilgi verilmeden anılan mekanlarda film çekimi yasaktır’ hükmü bulunmasına rağmen her bölüm için bağlı bulunduğu Müze Müdürlüğünün bilgilendirilmemesi;
Anılan mekanların çekim öncesi hale döndürülmesi sürecinde temizlik, tamirat vb. çalışmaların bir müze uzmanı denetiminde yapılması gerekirken konuyla ilgili bağlı Müze Müdürlüğüne herhangi bir talepte bulunulmaması;
Dizinin 25.01.2014 tarihinde yayınlanan bölümünde yer alan İslam dini Peygamberi'ne ilişkin görüntülerin kamuoyunda, yazılı ve görsel basında tepkilere neden olması;
Gerekçeleriyle ilgide kayıtlı 22.08.2013 tarih ve 3302 sayılı çekim izni onayının iptal edilmesini, ilimizde yapılacak dizi çekimlerinin durdurulmasını, olurlarınıza arz ederim.”


ÇOK İZLENMEZSİNDEN RAHATSIZ OLDULAR
hurriyet.com.tr' ye konuşan dizinin yapımcısı Salih Asan , bu karar karşında büyük bir şaşkınlık yaşadığını belirterek " Dizinin bu kadar çok izleniyor olması birilerini rahatsız etti. Sayın Başbakanımız'a verilen yanlış ve eksik bilgiler nedeniyle dizideki o sahneyi konuşmasında eleştirdi. Bu da etkili olmuş olabilir. Bugüne kadar yerel yöneticiler hep Şefkat Tepe'nin Konya'ya olan katkılarını dile getirdiler. Şimdi ise böyle bir karar çıktı. Biz diziyi kanal istediği sürece çekeceğiz. Hakkımızı hukuk yoluyla arayacağız. Eğer bir sonuç alamazsak 'Şeriatın kestiği parmak acımaz' deriz. Başka bir yerde çekeriz" dedi.


YORUMLAR