Şefkat Tepe 138.Bölüm fragmanı izle - KÜRE TV

Şefkat Tepe 138.Bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 138.Bölüm fragmanı Samanyolu Tv canlı izle.

 Şefkat Tepe'de yeni bombalar

Gündemin değerlendirildiği Şefkat Tepe'de Sevilay Yükselir ve Rasim Ozan Kütahyalı, Cem Küçük ve işadamı Rıza Zarrab hedefteydi. Samanyolu ekranlarında yayınlanan Şefkat Tepe'de, Sabah yazarları Rasim Ozan Kütahyalı ve Sevilay Yükselir'in para karşılığı yazdığı iddia edildi.

Dizide Yükselir'in Mustafa Sarıgül'den lobi için para aldığı anlatıldı. Şefkat Tepe'nin Karar Kurulu'nda bu hafta bemaat hakkında sert yazılarıyla gündeme gelen yazarlar hakkında ağır ithamlar vardı. Ebru Gündeş'in tutuklanan kocası için İran'ın ajanı suçlaması yöneltildi. İşte kuruldaki terslinin (iran) o sözleri:

30'LU YAŞLARDAKİ TOY DELİKANLIMIZLA

"Bizim kılcallardaki adamlarımızla hazırladığımız projeleri biliyorsunuz. 30'lu yaşlardaki toy delikanlımızla ülkenin ekonomisini, ülkenin ekonomisini hatta Avrupa rotasını değiştirdik basit bir rızayla hem de. İç güvenliğini tek başına tasfiye ettirdik. "

YİNE DE CEPLERİNİ DOLDURMAYA DEVAM EDİYORUZ

Hükümet cemaat kavgasında paralel devlet hakkında bomba yazılar kaleme alan yazarları ve Sarıgül'ü çileden çıkaracak sözler de vardı:

"Medyada istediğimiz hava oluşmuyor. Bu çift tarafı bitirme operasyonunda tersli yoldaşım ve kılcalların kullandığı medyacıların biraz daha ceplerini doldurulmasını sağlayalım. Camiayı ve kurumları itiabarsızlaştırmada daha da yüklenmeliler. Bilmem nereli (Rasim Ozan Kütahyalı) ve sevilmeyen kadına (Sevilay Yükselir) o kadar çok yatırım yaptık ki, dünkü yaşam standartlarıyla şimdiki normal yollardan olmayacağı dikkat çekiyor. Yine de ceplerini doldurmaya devam ediyoruz.

SARIÇİÇEK'TEN DE YÜKLÜ LOBİ İÇİN ALMIŞ

Ama bir iş çıkaramadılar. Ayrıca sevilmeyen kadın kendi havasında. Bir de başka yerlerden cebi doluyor. Sarıçiçek'ten de (Mustafa Sarıgül) yüklü lobi için almış. Kara ruhlu ve cüce lakaplı (Yeni Yafak yazanı Cem Küçük) ve Karataş da onlar cebini doldururken biz hala cüce mi kalacağız diyorlarmış. "

'Şefkat Tepe, Başbakan'ı hain gibi gösteriyor'

Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, Samanyolu Tv'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisinin 'Başbakan'ı hain gibi gösterdiğini' iddia ederek 'artık durmalılar' dedi. Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna, A Haber 'de katıldığı '%100 Siyaset' programında Samanyolu Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Şefkat Tepe’ye tepki gösterdi. Tuna, dizide Türkiye ve dünya gündemini hizaya çeken toplantılarıyla tanına ‘Karanlık Kurulu'nda Başbakan'ın ihanet içerisindeymiş gibi gösterildiğini söyledi ve 'artık bir yerde durulması lazım' dedi.

Salih Tuna ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"Televizyonda bir dizi var. Karanlık Kurul diye bir şey var. O kurulda çok açık bir şekilde siyaset yapılıyor. Başrollerinden bir tanesi de işte 'Sevilmeyen Kadın '. Son günlerde 'Kürdistan' deyimi sıklıkla kullanılmaya başlanacak diye başlayan, Kürt meselesini orada ihsas ederek, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı'nın neredeyse ihanet içerisinde bulunduğunu söylemeye çalışmak, bunlar artık fazla şeyler, çok fazla şeyler. Bir yerde durulması lazım. Bunlar, aklı selimin yapacağı işler değil."

'KARANLIK KURUL'UN DERSHANE PLANI

Dershanelerin kapanacağı yönündeki tartışmaların başladığı günlerde 'Şefkat Tepe'nin 'Karanlık Kurulu' bu konuyu da masaya yatırarak ‘gizli planları’ deşifre etmişti. “Dershaneler bir oldu bittiye getirilerek, paketle getirilecek bir yasayla kapatılacak. Yıllardır bitirmeye çalıştığımız bu işi, şimdi bu insanlara yaptırıyoruz” diyen ‘Karanlık Kurul’ bu işin nasıl yapılacağını da ayrıntılı olarak anlatmıştı. Cumartesi geceleri yayınlanan dizi, her hafta Yetenek Sizsiniz ve Arka Sokaklar gibi rakiplerini geride bırakarak yüksek izlenme oranlarıyla reyting yarışında birinci olmasıyla da d,kkat çekiyor.


YORUMLAR