Şefkat Tepe 131. Bölüm fragmanı izle - 21 Aralık 2013

Şefkat Tepe 131. Bölüm fragmanı, Şefkat Tepe 131. Bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 131. Bölüm tek parça izle.

 Şefkat Tepe 131. Bölüm Fragmanı İzle 21 Aralık 2013 haberi, Şefkat Tepe son bölüm özeti, Şefkat Tepe 131. bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm özeti işte detaylar...

Samanyolu tv ekranlarının popüler dizisi Şefkat Tepe 129. Bölüm ile bu akşam sizlerle olacak. 21 Aralık 2013 tarihli Şefkat Tepe 131. Bölüm fragmanı yayınlandı. Samanyolu tv ekranlarının beğeni ile izlenen dizisi Şefkat Tepe'ye ait 131. bölüm fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz..

Şefkat Tepe, bu akşam saat 20.30’da Samanyolu TV ekranlarından sizlerle olacak...

Şefkat Tepe 131. Bölüm özeti;

Şefkat Tepe 131. bölüm 21 Aralık cumartesi akşamı STV'de ekrana gelecek ve Sungurlar Timi sınır ötesi operasyona çıkacak. Şefkat Tepe yeni bölümde Sungurlar Timi özel bir görev alıyorlar. sınırdan sızıp Rojava bölgesine gidecekler ve bölgedeki Türkmen köylerine saldıran grupları tespit edip bu grupları tüm dünyaya ifşa etmek için gerekli belgelere, kanıtlara ulaşmaya çalışacaklar.

Bunun yanında Şefkat Tepe yeni bölümde Hülya'nın Yusuf'un kardeşi olmadığı muta nikahlı karısı olduğu da ortaya çıkıyor. Şefkat Tepe yeni bölümden ipuçları için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM FRAGMANI

Şefkat Tepe, Şefkat Tepe hd, Şefkat Tepe tek parça, Şefkat Tepe full, Şefkat Tepe full hd, Şefkat Tepe full tek parça, Şefkat Tepe fragman, Şefkat Tepe fragman hd, Şefkat Tepe fragman tek parça, Şefkat Tepe 131.Bölüm, Şefkat Tepe 131.Bölüm hd, Şefkat Tepe 131.Bölüm tek parça, Şefkat Tepe 131.Bölüm full hd.

Merakla beklenen Şefkat Tepe dizisinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Dizinin bu haftaki bölümünde fragmanı izleyenleri ne gibi sürprfragmanı izler bekliyor olacak? Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engelleyebilecekler mi? Serdar Komutan'ı bekleyen önemli gelişmeler neler? İşte merakla beklenen Şefkat Tepe 131.Bölüm özet ve fragmanı.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

 


YORUMLAR